Коли мовчу- приємна жінка• 11 мая 2024

Село Татарів, Карпати

Підкажіть, будь ласка, хто був у Татарові без авто, там є де замовити екскурсії? Цікавить похід на Говерлу.
Чи можна маршруткою доїхати до Яремче? Можливо порадите житло зі сніданками. Дивлюся поки що на Дикий мед.
Чи зручно ходити там до АТБ?
Всім дякую!
PS про Ворохту 365 не пишіть )) там вже вартість більше 4 тисяч за добу в номері економ. Вчора питала.
Лама_мама• 11 мая 2024
Була там в березні 22 року. До АТБ йти по дорозі потрібно обережно, бо тротуару немає
Екскурсій там багато різноманітних, є трансфер
Гарного відпочинку вам. Це дуже красиве місце
Маршрутка до Яремче є

Грибной_Дождик• 11 мая 2024
Без авто там немає що робити. В Яремче можна доїхати маршруткою на Буковель, але доволі незручно
Интимная• 11 мая 2024
З Татарова (біля готелю Коруна) йде дуже гарний піший маршрут на гору Ягідна, дуже рекомендую.
лаМпочка• 11 мая 2024
Для первого раза лучше поднимайтесь на Маковицу в Яремче.
Если занимались спортом или нет проблем со здоровьем, то можно подниматься на Говерлу без подготовки. В ином случае очень тяжело.
Тем более там сейчас снег еще лежит до июня
Вероятненько• 11 мая 2024
Краще Яремче. Татарів, як і Микуличин, та й навіть Буковель без авто - це не відпочинок
лаМпочка• 11 мая 2024
С Татарова ходят маршрутки много куда, но часто очень забитые)
лаМпочка• 11 мая 2024
Ответ дляВероятненько
Мы были в Яремче, Татарове и Буковеле без авто, разницы не ощутили)
Ну кроме хождения по трассе в Буковеле между авто

ЗаведУющая• 11 мая 2024
Без авто ніяк, там нічого не пристосовано для пішоходів
Сосиска_Втесте• 11 мая 2024
Ответ дляВероятненько
Горы это не про машину. Хватит катать свою толстую пятую точку смотря на них из-за стекла. Это про пешком. Это про маршруты. Это про красивый лес, чистый воздух, горные речки.
Сосиска_Втесте• 11 мая 2024
Ответ дляЗаведУющая
Вы наверное в туалет на машине ездите. Есть там все. Может не идеальные пешеходные дорожки, но ходить можно
автор Коли мовчу- приємна жінка • 11 мая 2024
Ответ дляЛама_мама
Маршрутка до Яремче є
Дякую! Збираємося влітку.
А екскурсії де шукати, там є щось типу центральної площі чи сільради?
Ответ дляИнтимная
Дякую! Можна самому підійматися, не заблукаєш?
Ответ длялаМпочка
Та наче здоров‘я норм. Ми в липні-серпні збираємося.
Заздалегідь хочу визначитися з маршрутом.
буреЛОМКА• 11 мая 2024
Ответ дляВероятненько
ага, а Яремче з вікна у вікна і в 5 поверхів на головах одне одному - істинний відпочинок
буреЛОМКА• 11 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Ответ длялаМпочка
Буковель взагалі не розглядаю, була колись взимку. Давно. Багато що будувалося ще. А зараз уявляю скільки там людей.
Ответ дляСосиска_Втесте
Так гарно написали, прямо відчула себе в лісі.
Моя любов то Закарпаття, завжди тепло, спекотно навіть. Букові смарагдові ліси.
Але син хоче побачити Карпати зі смереками, як їздили до Синевіру, то дуже йому сподобалось.
Ответ длябуреЛОМКА
Теж такого не хочу. Це як Поляна, біля Сваляви, там готелі вікна до вікон, будівництво кругом. А сусідній Солочин - казковий.
ЗаведУющая• 11 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Я гори обійшла вздовж в впоперек і моду точно сказати, що там нема що робити без машини, до до пішохідних маршрутів нема тротуарів , як і до елементарних магазинів

Лама_мама• 11 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую! Збираємося влітку.
В інтернеті шукайте. Або просто пішки будете йти і побачите там типу туристичних центрів, туди можна підійти і запитати. Також в готелі вам підкажуть
Ответ дляЗаведУющая
Можу вам сказати, що живу у 60-ти тисячному місті під Києвом і в нас повно вулиць приватного сектору без тротуарів )) ходимо по узбіччю, добре що деякі водії пригальмовують, а деякі носяться як скажені. І депутатам писали, нуль реакції.
Интимная• 11 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Там дуже добре розмічені маршрути, ми самі ходили
ЗаведУющая• 11 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не порівнюйте з крученою гірською дорогою