Ло Шарик• 11 мая 2024
З якого віку ваш син сідав на горщик і не боявся?
Фрекен бок• 11 мая 2024
3.3 и все никак(( памперсы никак не может оставить , много перепробовали но горшка или унитаза как огня боится 🤷🏼♀️
Зараз на дієті• 11 мая 2024
А принципово, щоб син?
Доньці 2.2, в памперсах-трусиках. Горщиком гралася, зараз грається з накладкою на унітаз - приходить, каже ’пі-пі’, сидить по бажанню. Не змушую, зрідка пропоную, чекаю, щоб дозріла дитина. Поки відмовляється)
Ло Шарик
• 11 мая 2024
Ответ дляЗараз на дієті
А принципово, щоб син?
Я думала що дівчата швидше розвиваються того і думала треба запитати про хлопчиків
Веселуха Муха• 11 мая 2024
Ответ дляФрекен бок
Моєму 3.10 і все ніяк, але в мене аутятко.
Зараз на дієті• 11 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
Та діти всі різні. А скільки вашому? Може, ще ранувато?
Ло Шарик
• 11 мая 2024
Ответ дляЗараз на дієті
2.1 вже
Фрекен бок• 11 мая 2024
Ответ дляВеселуха Муха
У нас тоже рас((
муха в кедах• 11 мая 2024
У мене два хлопця і дві дівчинки, всі самостійно сіли на горщик у період 2-3 рочків. До горщика ніколи не привчала
Зараз на дієті• 11 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
2.1 вже
То ще дійсно рано.
от гляньте, тут ознаки готовності до горщика педіатр перелічує. Моя дитина ще не всі демонструє - на брудні підгузники скаржиться не кожен раз, одяг зняти їй самій дуже складно, тому чекаємо.
рукиЖимолости• 11 мая 2024
З 1.6 потихеньку. У 2 році постійно вже тільки не витирав
орав як скажений, бо руки типу вимаже
Але я рано і памперси зняла. Привчала у літку, коли жарко було. Памперси вдень не одягала, тільки на ніч. Так потихеньку і на ніч перестали одягати. Але ще по ночах тихенько постогне я його на горщик. Так і став ходити по ночам терпіти вже.
ЯниЯ• 11 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
2.1 вже
Це не вже, це ще. Син квітневий, в 2,2 почали потихеньку привчати але без тиску (як раз щоб не лякати). За літо денний памперс зняли.
dahashutka19• 12 мая 2024
Син в 2 роки, донька в 2,4 . Син друзів в 3 роки, причому абсолютно здорова дитина , просто мама з фанатизмом його задовбувала горщиком.