Кудесница_с_пургеном• 11 мая 2024

Сын подруги вернулся с Польши и вступил в Азов

Как только ему исполнилось 18.

Хочет получить образование врача. Умный способный мальчик. Перед этим поступил в 3 универа Польши. Выбрал один из самых лучших в стране, учился...
Позвонил уже маме по факту. Она чуть сознание не потеряла.

Просто обидно, что в стране, где взрослые мужики косят, как могут, он вернулся из безопасного места, поставив под угрозу свое все, чтобы защищать Украину.
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
А вы в Украине не можете успокоится ?
Будете мне еще указывать где писать и что ?
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
А вы в Украине не можете успокоится ?
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
автор Feel good • 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Это ужасно. Поэтому я не осуждаю уклонистов и тех, кто выехали.
Безперспективная война, лживая власть и за что умирать?
Сколько детей без отцов осталось.
За два года войны никаких перспектив к победе.
Как бы и я так думаю.

И хочу, чтобы парень вернулся.

Но это его выбор и силой не заберёшь.

Поэтому, сил ему и Божей защиты.
Mira29-c3c3• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
lilyD• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Я уже тактично промолчала что это абсурд как и три института зачем-то если все решено
Ну или он эмоционально нестабильный и сегодня институт , завтра фронт , послезавтра он значит сильно пожалеет о решении
Абсурд, це дорослій тітці обговорювати рішення 18 річної дитини.
Ви ж припускаєте, що в такому віці ще нема досвіду і розуміння, але максималізм і відсутність страху зашкалюють
allo4ka21• 11 мая 2024
Ответ дляyanus6ka
А якщо не брехня, то по вашому такі хлопці всі дурні?
Дурні, які захищають дупи плавців через тису
Удалено администрацией...
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 11 мая 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
враньё, зачем вброс твой?
Це не вранье, їх там дійсно облапошують, обіцяють золоті гори і романтику. В моєї подруги брата так малого завербували, притому, що він в польщі до війни вже три роки жив. Приїхав, його учєбра і на бахмут, він повоював два тижні зрозумів, що то не іграшки. Добре що мати інвалід, то його комісували, але скільки він здоров´я забрав у себе і у батьків. Не знаю як вони його не вбили дома. Я не знаю як можна було так агітувати тих малих, може ніпноз який хз. Вже ж голова має бути на плечах в 18років.
автор Feel good • 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляallo4ka21
Удалено администрацией...
yanus6ka• 11 мая 2024
Ответ дляallo4ka21
Удалено администрацией...
Владі, як завжди, нічого не загрожує, навіщо їх захищати...
Стрекоза любви• 11 мая 2024
Ответ дляFeel good
Таких, как Вы написали в последнем предложении.
Не чекайте. Тут кожна хоче здаватися розумною, а банально навіть не вистачає емоційного інтелекту, емпатії щоб написати слова подяки і не переводити тему у срач. А знаєте чому? Бо їхня «туса» це ухилянти. Я не даю оцінку цьому явищу, просто так склалося. Але заперечувати, що молоді хлопці не вступають в Азов - це нонсенс, ну або необізнаність.
автор Feel good • 11 мая 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Incol• 11 мая 2024
Ответ дляlilyD
Що з вами, люди?
В моєму місті багато загиблих азовців, всі дуже юні, бо таких малих лише Азов бере
Вчора поховали Грінку у Вінниці, наймолодшого захисника Азовсталі…
В труну поклали речі, які він найбільше любив - лего, орео, кола, хеппі міл

І таких ідеалістів максималістів багато

Це одвічний біль такі втрати…
Так хотілося вірити, що якщо пройшов полон і Азовсталь ,то він ’безсмертний’, неймовірно боляче за цих дітей, які замість безтурботної юності загинули, захищаючи країну в самі кращі свої роки. Ненавиджу клятих москалів!
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
можна я вам просто залишу?
Mira29-c3c3• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Нещодавно у темі про наступ на Харків писали як усім страшно ,що робити ,куди тікати ? І пишуть «надія на ЗСУ».
То коли страшно і під боком небезпека тл ЗСУ 🙏🙏🙏. А потім можна й на форумах гадити 😡.
Не варто це «насєлєніє»захищати ,ой не варто.
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Автор, вы правда не видите в чем облажались ?
Без последнего абзаца реакция людей на ваш пост была б совершенно другой
Это как я написала бы историю как парень пожертвовал почкой ради соседа и все сказали бы что он молодец но если б я добавила -а вы ходите с двумя почками когда столько людей умирают , стыдно
То как думаете ? Какая была бы реакция ?
И вы доказываете что нет манипуляции и это я стыд пишу ? Ну-ну
автор Feel good • 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Bransoletka• 11 мая 2024
Хай чужі чоловіки гинуть, а за своїх ’обидно.’
Обідно має бути за всіх, авторе. Бо усі заслуговують жити.
Хлопцю Божої допомоги і опіки
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
А для чего тема ? Если не для обсуждения
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляFeel good
Удалено администрацией...
Bransoletka• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Скажу так мне 30 летнего которого ногами забили в бус насильно более жалко чем 18 летнего добровольца , у добровольца это осознанный выбор , за первого его сделали за него
Ви праві.
Але шкода, що хлопчина ще молодий, гаряча кров, мало що розуміє...
Миззери• 11 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Ви праві.
Всех жалко , если парень реально существует то конечно жаль , импульсивное решение о котором можно потом годами жалеть
Bransoletka• 11 мая 2024
Ответ дляМиззери
Стыдят за все сейчас за желание жить , за наличие всех конечностей и папы у ребенка, за кофе вместо доната , за желание крепкого сна (тут была тема как девушка искала убежище где просит выспаться так такой хейт был )
За обычные банальные потребности как за роскошь , сон , жизнь , желание безопасности
Отож, як виявляється, гнилі ми всі в душі
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Не думаю. Хлопчик який у вісімнадцять йде воювати, точно не гнилий. Не узагальнюйте.
Bransoletka• 11 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Я не про нього, а взагалі про нас, українців. Забагато осуду до простих людських потреб і цінностей. Усе навиворіт зараз
bibizyana• 11 мая 2024
Брехня
Natalia505• 11 мая 2024
Ответ дляBransoletka
А хто з нами це робить, по чиїм методичкам, цілі всім зрозумілі. Зжерти з середини, як черви. У нас є вибір, не втрачати справжніх цінностей.
Bransoletka• 11 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А хто такі ухилянти? Опишите мені їх?
В чому є їхня провина перед Батьківщиною в порівнянні з нинішньою владою?