Ксерокопия ночи• 11 мая 2024

Питання по декоративній косметиці у тому числі люкс

Замислилась придбати тональний (чи ВВ?) з SPF. Дивлюся, що актуальні з вологим фінішем. Чи вони тількі для юних, а жінкам постарше не дуже добре так блищати?
На цей тон з мокрим фінішем вже не треба пудру наносити, бо вона ж навпаки матує 🤷‍♀️ а які румʼяна сухі чи кремові в стіку? І якщо така тоналка, то хайлайтер вже не потрібен?
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Раніше я користувалась лише сухими румʼянами та пудрою.
2 літа поспіль купувала сонцезахисний з тоном, але він доволі щільний і таке враження, що шкіра не дихає. Якось некомфортно мені було. А spf потрібен, бо вже зʼявляється пігментація, а влітку ще посилиться
Вишнёвая Леди• 11 мая 2024
У меня отдельно спф и тон
Не видела спф 50 с тоном
Ира0677• 11 мая 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
У меня отдельно спф и тон
Не видела спф 50 с тоном
Есть спф с тоном
Перемелица• 11 мая 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
У меня отдельно спф и тон
Не видела спф 50 с тоном
ГонУрова дівка• 11 мая 2024
Тон с спф не захищає. Можна навпаки спф тонований, якщо є проблема пігментації. Дуже блискучі зони злегка припудріть, бо стече
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ответ дляИра0677
Есть спф с тоном
В мене був. 2 роки поспіль замовляла в дівчинки з Греції Korress. Наче і непоганий, але для мене занадто щільний, я його увесь день на шкірі відчувала і дуже бруднить одяг. Особливо як білу сукню знімала через голову, то цілий квест як зняти та не забруднити.
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Чому тон з спф не захищає?
Вишнёвая Леди• 11 мая 2024
Ответ дляПеремелица
фото
Плотный?
Перемелица• 11 мая 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Плотный?
Нет, очень комфортный
ГонУрова дівка• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Чому тон з спф не захищає?
У тоні декоративному невеликий фактор спф, плюс його неможливо нанести достатнім шаром для захисту. Але будь який спф, який ви нанесли, потрібно поновлювати через 4 години. Для цього є пудри в пензлі, що носять із собою. Типу таких, обирайте за ціною
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ответ дляПеремелица
фото
А ось такий не пробували, щоб розуміти як він у порівнянні ? Я його вчора в Брокарді нанесла на руку, і ще пару консилерів та пішла на вулицю щоб придивися який тон потрібен, ну щоб при денному світлі. І сирена почалась, не встигла придбати.
Він наче нічого такий, приємний. І консилер Ланком мені сподобався
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ой, фото забула
Перемелица• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Це мій, мені подобається
Все буде• 11 мая 2024
У меня совсем бюджетный бб, спф 15 но мне он и не нужен, я таким не заморачиваюсь. Влажный финиш. Пудрой не пользуюсь, хайлайтер и румяна сухие
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Цікаво, я про таке навіть не чула. Але 3500-4000 це вже занадто дорого для мене
Перемелица• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Ой, фото забула
Це теж дуже гарний, зволожуючий, я пробувала
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ответ дляПеремелица
Це мій, мені подобається
А ви на нього пудру наносите? Додатково хайлайтер?
Перемелица• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Пудру ні, хайлайтер так (benefit)
автор Ксерокопия ночи • 11 мая 2024
Ответ дляПеремелица
Пудру ні, хайлайтер так (benefit)
А якими марками користуєтесь?
Stepa_nida• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Ой, фото забула
Прикольний тональний, але трошки липкий на фініші
Ну і повноцінний spf він не замінить
Перемелица• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А якими марками користуєтесь?
Такий
ГонУрова дівка• 11 мая 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Є й дешевші варіанти. У мене мелазма, плачу любі гроші, щоб стримувати(