... і додайте свій вік, сімейний стан та країну проживання
Бронетапці• 1 час назад
Ответ дляMississippi
Ох, розумію! Чи є у вас годинка на відпочинок? Що любите робити для себе?
Целых 7. Спать. Жду весну, тепло, меньший напряг на работе, пробежки.
ХикориДикори• 1 час назад
Ответ дляКоролева краси
Как раз 50 стукнуло. Поэтому и понимаю что откладывать жизнь просто некуда, все меньше желаний, как бы я ни старалась
Ну ваши проблемы,что вы ничего не хотите.Я хочу много чего,но сейчас другие приоритеты.Приходится делать не то,что хочу,а что нужно в данный момент.
Ответ дляМуркошечка
Кукушка практически отлетела, муж, коты 2 шт, дети в Ирландии.
Тримайся, кукушечко! ❤️ Але звучить так, що у вас не має жодного шансу не триматися)) так багато всього!
Ответ дляМій не такий
Переосмысление, семья, маленькие радости.
Мне 45, замужем, Киев.
Поділитися, будь ласка, своїми маленькими радостями ❤️
Королева краси• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
А вы при чём? Я писала женщине, у которой отложенная жизнь в 49
всегдаДаДа• 1 час назад
Ответ дляMississippi
Вижити - це головне ❤️ яким спортом займаєтесь?
Силовые тренировки. Снимает стресс очень хорошо.
Ответ дляБронетапці
Чи є у вас якась сукня, а прикраси або красиве взуття на весну? Або окуляри?))
Ответ дляВесела моль
Тревога, стресс, антидепрессанты. Украина.
Обіймаю вас, якщо можна ❤️
ДолькиКабана• 1 час назад
Ответ дляMississippi
Звучить сумно ❤️ чи є у вас хоча б трошечки радості в житті? Сон? Книжка? Посмішка близької людини?
Це все про радість, але звучить сумно чомусь, можливо на загальному депресивному фоні
Це про досягнення
ХикориДикори• 1 час назад
Ответ дляКоролева краси
Ну так это я и есть.
Ответ длявсегдаДаДа
О, таааак! Тоже хочу почати ходити в зал. Ви сама чи з тренером?
Ответ дляМамаша в бигудях
красива,щаслива,багата.
Ще кохана і закохана.
Прекрасно! Рада за вас ❤️
Королева краси• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
Ну так это я и есть.
Значит, вы просто не понимаете, что такое отложенная жизнь
Ответ дляДолькиКабана
Це про досягнення
Аааа, дякую, що пояснили! Тоді бажаю вам все одне УСПІХУ!!!
ХикориДикори• 1 час назад
Ответ дляКоролева краси
Понимаю прекрасно.Я не живу,а выживаю,а хочется жить,но не могу сейчас себе позволить.По причине отсутствия почвы под ногами в первую очередь.
ДолькиКабана• 1 час назад
Ответ дляMississippi
вам також успіху!
ви сьогодні своєю темою вирішили всіх пригорнути, дякую
Ответ дляХикориДикори
А яка допомога або підтримка вам могла бути потрібна?
Королева краси• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
Ищите почву. Чем дальше, тем хуже. Не откладывайте больше ни на день!
Ответ дляДолькиКабана
вам також успіху!
Дякую ❤️ розмовляю з жінками і якось тепло на душі 🌸
ХикориДикори• 1 час назад
Ответ дляКоролева краси
Думаю,что и не смогу уже по-другому.Да,как счастливы мы все были в году этак 2012м
Ответ дляХикориДикори
Спробуйте згадати ту щасливу себе, та ви ще є в вас! Як вона сьогодні може проявитися? Хоча б на 5 хвилинок
Муркошечка• 1 час назад
Ответ дляMississippi
Дякую за вашу увагу та підтримку. Зараз усі озлоблені, рідко почуєш добре слово, а воно інколи так потрібне. І вам усього найкращого. 💜
Ответ дляМуркошечка
Дякую! Обіймаю ❤️ Нехай сьогодні случиться щось прекрасне для вас!
Всім шампаньського• 1 час назад
Тепло, лениво, более-,менее спокойно. 50, замужем, Карибское побережье.
КрестьянинДиор• 1 час назад
Украина. Замужем. 47 лет.
День прожил и хорошо:)
Или
Живу одним днем ;)
День прожил и хорошо:)
Или
Живу одним днем ;)
Ответ дляВсім шампаньського
Ой, ви звучите як задоволена кішечка ❤️
Ответ дляКрестьянинДиор
Украина. Замужем. 47 лет.
День прожил и хорошо:)
Или
Живу одним днем ;)
День прожил и хорошо:)
Или
Живу одним днем ;)
Клас! А чи є у вас якась рутина? Або рітуали?
Ух яка ж Я• 1 час назад
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Украина - ошибка , уехать .
44, замужем , Украина.
* имею ввиду , Украина - это моя личная ошибка , я сюда приехала …
44, замужем , Украина.
Я как про себя прочитала. И сижу сейчас и думаю на кой хрен я это все терплю?