Міс Всесвіт• 11 мая 2024

Чому чоловіки обирають розлучених жінок із дітьми?

Элька-Карамелька• 11 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
так це ви ними голову забиваєте не приведи Господи таку ’сестрицю’ мати від боком
Тому повертаю вам ваше: не лізьте в сім’ї братів і не завидуйте
я вам в сестри не набиваюсь, ідіть собі з миром

Мусик Пусик• 11 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
ще не вистачало, щоб набивались
Элька-Карамелька• 11 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
ще не вистачало, щоб набивались
ви щось про своє там розповідаєте, не цікаво, без вас розберемося, не турбуйтесь
Мусик Пусик• 11 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
тв ні, то ви про чуже розповідаєте, ще й пліткуєте тут від заздрості
Элька-Карамелька• 11 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
пані, захисниця всіх жінок, про своїх невісток турбуйтесь, не треба по собі судити інших, якщо вам притаманна заздрість, то працюйте над собою
Мусик Пусик• 11 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Пані, хто тут кого судить? мовчала би вже краще, так ні, ще й огризається
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-85255193
Элька-Карамелька• 11 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
закривайте свій фонтан, не цікава ваша абстрактна думка
Мусик Пусик• 12 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
ту фонтануєте лиш ви))) певно, від великого особистого щастя пхаєте свій ніс в сім’ї братів
Элька-Карамелька• 12 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
звичайно, мені вистачило мозку в житті дивитися очами за кого заміж виходжу і від кого дітей народжую, а також вистачило мудрості щоб берегти родину, а не пирхати від одного до іншого, руйнуючи життя - своє і дітей

Мусик Пусик• 12 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
, воно й видно по постах як вистачило))) часто це не від мудрості, а від ’держусь, і кадилом від мене не відмахається’, але ви пишіть, пишіть))) як то кажуть, хвали мене, моя губонько, бо решта всі лають
ИзЮмрудная• 12 мая 2024
Ответ дляПросто Фіфа
У меня был знакомый что взял женщину с 2 детьми бо думал что бесплодный. Прошёл лечение (или диагноз неправильный был тут я не знаю). Родили они общего ребёнка, он развёлся и уже с другой женщиной родил ещё двоих. Сказал что он хочет своих детей а не чужих, раз уж есть аозможность
Козел класичний він, що сказати.