Рожки-да-ножки• 11 мая 2024

Розлучення

Чоловік отримує 13000. Перший рік війни сидів без роботи. Подаю на розлучення,подруга каже,що я дурна,чоловік допомагає з дітьми ,по дому. Що рідні люди так не роблять. А нормально жити з нищебродом?
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Це ваше бачення. Він на роботу ходить? Ходить. Працює до 18? Хіба його вина, що робота в Україні оплачується ненормально? Він старається. Він допомагає по дому. Я взагалі не розумію в чому його вина. Вина лише держави, що дає обкрадати працівників та жадібного роботодавця, який використовує людей за копійки.
Потрібно вчитися в школі і працювати на себе ,а не нити,що держава не дає кошти

автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так він і працює!!!
За копійки .стид працювати за 13000
Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Чим? У мене своя школа іноземних мов,він двієчник. Чим допоможе ?
У вас в школі не проводяться ремонти, ніколи нічого не ламається, не буває потреби когось привести, відвезти, зустріти, зібрати меблі, налаштувати проектор чи комп´ютер...
Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Пам´ятаєте народну мудрість: чим вище злітаєш - тим больніше падати...
Робіть як хочете, життя все розставить на свої міста.
Кудесница_с_пургеном• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Слухайте, я знаю людей, що гарно вчилися в університеті, а заробляють навіть менше за вашого чоловіка. А якби ви знали які зарплати у науково-дослідних інститутах чи академії наук, то ви б взагалі сказали, що вчитися не треба)
Не завжди наполеглива праця означає високий прибуток. І не завжди той, хто має високий прибуток в Україні, важко працює. Частіше навпаки - чим більше людина працює, тис менше має. І хто нещадно експлуатує людей - має на хліб з маслом.
Візьмемо вашу школу) Ваші викладачі не заробляють і близько 45 тис на місяць. Хоча гарно вчилися і сумлінно працюють. Ви на 99,99% взагалі не говорите іноземною, проте маєте дохід за рахунок чужої праці.
Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
За копійки .стид працювати за 13000
А зараз ви реально обісрали півкраїни.
Тож одразу видно яка ви вихована та освічена людина!
Ви кажете в школі добре навчалися?
Закуйовджена життям• 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
влагалі то я бачу проблему не в грошах, а в тому що автор чоловіка не кохає більше
то нащо жити разом?
PORKA• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Він каже що не може нічого знайти краще
может и так
время сложное
вы же семья, нужно поддерживать друг друга
Eva030330• 11 мая 2024
У вас какая-то недружная семья.
Если вы зарабатываете 40к, то это супер.
Я бы понимала вас если бы ваш муж вообще не работал.
А если с детьми помогает, то это очень большой бонус. В наше время такая картина все реже и реже.

Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
то нащо жити разом?
Якщо автор не хоче жити разом, то потрібно так чоловіку і сказати, бажано пояснити причину, а не придумувати ії.
Наприклад завтра чоловік почує що в нього назріває розлучення через малу зарплатню і знайде собі роботу на 26т. - а автор йому скаже ’все одно пішов накуй’.
Eva030330• 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Лиш після розлучення ви сама будете готувати виховувати і сніданок готувати.
Знову незрозуміло які ваші цілі.
І яка у вас логіка.
Логика называется жадность)
Закуйовджена життям• 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
ну причина може бути в тому що автор не може поважати чоловіка котрий не може заробити грошей
час іде а він не рухається
що вона повинна йому ще поясняти?
Eva030330• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
За копійки .стид працювати за 13000
Мой муж получает 15к . И где здесь стыд?
По такой логике не было бы ни обслуживающего персонала, ни продавцов, ни охранников.
Вы просто неблагодарная баба.
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Буває
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У мене рівень англійської мови C 1,маю сертифікати. Що ви говорите ? Викладала сама вісім років,вирішила відкрити невеличку школу,викладач отримує мій 350 грн за заняття.
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
А зараз ви реально обісрали півкраїни.
Ви кажете в школі добре навчалися?
Так,добре вчилася. Чому я маю мати повагу до людей,які принижуються і пахають за копійки?
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
то нащо жити разом?
З коханим рай у шалаші
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Хай знаходить ,мені вже не цікаво
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Вы просто неблагодарная баба.
Але ж ви не живете за копійки? Неблагодарна тим що пашу як кінь?

Ловлю капці• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А заміж чого виходили за нього? Чи тоді відмінником був?
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляЛовлю капці
Заробляв 60000
Eva030330• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Я без работы и живём на одну зарплату и я благодарна Богу, что мой муж рядом, не на фронте.
Хотя пропадает на работе и с ребенком мне помощи нет. Но я все равно ценю его труд, потому что работа тяжёлая.
И он ценит мой труд с ребенком
Вот так и держится семья.
И в радости и в горе....
Хотя куда вам такие вещи объяснять.
ДЕНЬГИ...ДЕНЬГИ...ДЕНЬГИ
У сказки ’золотая рыбка’ хорошая мораль.
Млинець Мій• 11 мая 2024
взагалі не розумію до чого тут його заробіток, по усьому зрозуміло, що ви його вже не кохаєте. Тож що тут обговорювати узагалі
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
И он ценит мой труд с ребенком
Вот так и держится семья.
И в радости и в горе....
Хотя куда вам такие вещи объяснять.
ДЕНЬГИ...ДЕНЬГИ...ДЕНЬГИ
Ну да. Краще жити за копійки ,ну да,казочки комусь іншому розкажіть
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляМлинець Мій
А як кохати ухилянта?
Ловлю капці• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Заробляв 60000
Аааа, і в горі, і в радості... Вчились ви може і добре, а як людина, то так собі. Неприємне враження справляєте
Млинець Мій• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А як кохати ухилянта?
кохають і ухилянтів, і аб´юзерів, це таке не раціональне почуття. Але якщо його немає, то, зрозуміло, що не треба зберігати цей шлюб. Можливо, ви обоє ще станете щасливими з іншими
Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Я вас розумію - все вірно.
Бидло немає поваги до інших людей.
Eva030330• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Я где-то сказала, что так лучше жить?
Ну если нет у моего мужа возможности найти другую работу, вы считаете лучше с ним развестись?
У меня половина знакомых вообще из дома боятся выйти.

А сказки вы рассказываете) неблагодарная, меркантильная баба
Сочувствую вашему мужу.
И да кстати) вам лучше развестись. Вы правы)
автор Рожки-да-ножки • 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Я вас розумію - все вірно.
Бидло немає поваги до інших людей.
Ні,людина,яка може заробити немає поваги до нездар,які ниють і винять у всьому державу