Рожки-да-ножки• 11 мая 2024
Розлучення
Чоловік отримує 13000. Перший рік війни сидів без роботи. Подаю на розлучення,подруга каже,що я дурна,чоловік допомагає з дітьми ,по дому. Що рідні люди так не роблять. А нормально жити з нищебродом?
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Я где-то сказала, что так лучше жить?
Ну если нет у моего мужа возможности найти другую работу, вы считаете лучше с ним развестись?
У меня половина знакомых вообще из дома боятся выйти.
А сказки вы рассказываете) неблагодарная, меркантильная баба
Сочувствую вашему мужу.
И да кстати) вам лучше развестись. Вы правы)
Сочувствую вашему мужу.
Ахаха. Бояться вийти,ухилянти. Сидять за спідницею жінок. Немає можливості це означає немає бажання
Деметра-c3d4• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Потрібно вчитися в школі і працювати на себе ,а не нити,що держава не дає кошти
Та ви що?. Невже?. Вчитися в школі і працювати на себе. Автор, а вам доводилося в житті зустрічатися з людьми, які гарно вчилися в школі, але в силу обставин мають мізерні зарплати, доходи. Не всі такі розумні, як ви.
Можна тільки уявити, що від вас вислуховує чоловік.
Ответ дляРожки-да-ножки
Ещё повторяю вы жадная, меркантильная баба.
Вы даже не думаете, как дети будут психологически без отца. Как они переживут развод.
Деньги, деньги, деньги)
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляДеметра-c3d4
Не всі такі розумні,тому і пашуть за 10000
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Деньги, деньги, деньги)
А за мене він думає? Я після операції пашу як проклята. Можете розказати про психологію своєму чоловіку
Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні,людина,яка може заробити немає поваги до нездар,які ниють і винять у всьому державу
Я розумію вашу логіку.
Це логіка сильного, того який неочікувано отримав гроші чи владу...
По тій самій логіці на нас зараз летять ракети і снаряди, а ми не можемо захиститися.
Бо якесь бидло вирішило що якщо воно сильніше, то воно може диктувати свої умови...
Але не все так однозначно.
На кожну хитру сраку... думаю далі ви знаєте.
Але не все так однозначно.
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Я розумію вашу логіку.
Але не все так однозначно.
Хитру сраку? Я працюю з народження доньки,ночами працювала. Перший чоловік взагалі фінансово не допомагав,працюю без вихідних, стараюся. І я хитра?
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Я розумію вашу логіку.
Але не все так однозначно.
Попрацюйте Ви так ,побачу як Ви будете задоволені
Пугачиха• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Допобачення.
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляПугачиха
Допобачення.
До побачення. Йдіть і далі нийте на своїй низькооплачуваній роботі
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Не все такие хитрые.
Вот по вашим сообщениям, умом от вас не блестит. А вот хитрая вы капец) это правда.
Такие в жизни и становятся начальниками, президентами, бизнесменами).
Удачи вам!)
Судячи по Вашій мові,ви проживаєте в Україні. А державною мовою слабо?
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Вообще-то пол страны так работает)
І де їхні заробітки?
Иванка Бур• 11 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А як кохати ухилянта?
Тю, то ви троль…
Так би зразу й писали!
А то збісили вже тут жіночок усіх))
Так би зразу й писали!
А то збісили вже тут жіночок усіх))
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляИванка Бур
Тю, то ви троль…
Так би зразу й писали!
А то збісили вже тут жіночок усіх))
Так би зразу й писали!
А то збісили вже тут жіночок усіх))
Чому троль?
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Ви вирішили змінити тему, тому що правда коле очі?))
Русский язык - мой родной язык. Я всегда на нем говорила и буду говорить.
Плюю на амбиции тупоголовых гнид.
Да? Тупологові ,то йди і диви в іншій країні
Ответ дляEva030330
Я где-то сказала, что так лучше жить?
Сочувствую вашему мужу.
Золотые слова
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Ну напишите президенту пусть поднимет зарплаты машинистам, дворникам, медсёстрам и будут их заработки, как у вас.
Или им всем нужно было фоп открыть, чтобы быть богатым?
А кто тогда бы работал на гос. услугах?
Чому я маю думати за низькосортних?
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляIDENDI
До этого он сколько зарабатывал. Мне по всем этом раскладе мужика жалко. Вы его не любите это видно, а он может этого и не знает. Пусть на фронт идёт денег будет больше зарабатывать, а если что случиться может ещё и компенсацию дадут вот тогда заживете.
Хай йде
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Это вы щас решили плавно с меркантильности сменить тему на патриотизм?
Ні. Йдіть в Росію
Рожки-да-ножки
• 11 мая 2024
Ответ дляEva030330
Главное, чтобы Россия сюда не пришла.
А вы идите, желчь на своего мужа выливайте.
Бедный человек( сколько выслушивает...
Вислуховує по заслугам. Не усім ж терпіти нищебродів як Вас