рукиЖимолости• 11 мая 2024
Подтекание мочи на спорте, как можно решить?
Я имею в виду, что может помочь устранить проблему? Упражнения кегеля помогут?
При активных движениях, прыжках, вытекает немного. При чихании тоже((
Сокодавка ще та• 11 мая 2024
Послухаю в самої після родів таке періодично не постійно.На тренуванні не люблю стрибати ((
Фокус-Покус• 11 мая 2024
Ні, треба більше обширно. З діафрагмою, тазовим дном працювати.
От наприклад. В неї багато тренувань
рукиЖимолости
• 11 мая 2024
Ответ дляФокус-Покус
От наприклад. В неї багато тренувань
Спасибо
рукиЖимолости
• 11 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Тонкая прокладка на тренировку
Это понятно, но оно же воняет... Хотелось бы сам факт устранить
Вапщета• 11 мая 2024
Так, кегель допоможе. Але найкращий варіант це звернутися до фізіотерапевта, що спеціалізується на жіночому здоровʼї, щоб вам підібрали вправи, проконтролювали правильність виконання, вправи на зміцнення тазового дна та інших мʼязів. Крім того, проведуть діагностику на початку, потім зможете гарно бачити прогрес свій
Гостра на язик• 11 мая 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Лазер. Сходіть до гінеколога
Не слышала о таком, можно подробнее?
У меня у самой такая проблема.
После родов, путем КС.
Уже прошло 10 лет, проблема ещё больше усугубилась. Не могу бегать, прыгать, чихать. Сразу подтекает моча
У меня у самой такая проблема.
После родов, путем КС.
Жирафовое варьенье• 11 мая 2024
Ответ дляГостра на язик
Не слышала о таком, можно подробнее?
У меня у самой такая проблема.
После родов, путем КС.
У меня у самой такая проблема.
После родов, путем КС.
Операція з допомогою лазера прибирають цю проблему. Гінеколог все розкаже.