Анонимарик• 12 мая 2024
Секс з презервативом навиворіт
Сьогодні мав статевий акт і не помітив що одягнув презерватив не тою стороною, під час акту помітив що з презервативу щось витікало, подумав що то могла бути змазка, після виверження одразу ж витягнув і зняв презерватив ( нічого не протекло ), чи могло це нашкодити здоровʼю, та чи є шанс завагітніти?
Чудовий каламбур• 12 мая 2024
Вы презерватив хоть раз надевали? Как его можно надеть не той стороной, он же не «раскроется»
Триндю-бриндю• 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Пупирками всередину :)
Не, я имею в виду, как свернутое развернул) Если оно не снаружи, а внутри было
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Та все в дописі прекрасно :)
Хз як - до статевого акту доріс , а проблеми якісь дивні
OlenaMriya• 12 мая 2024
А я думаю чего родители орут на детей что те надели футболку шиворот навыворот
Сегодня сержусь• 12 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А как Вы его развернули?)
Стеклодувы, знаете, как работают?
БЦАшка• 12 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А покажіть відео, як ото ви його так наділи
Ой, тут і не таке показували. Ви впевнені що хочете це бачити?