Астоновитесь!• 12 мая 2024
Зрада …
Буду писати на суржику …
Чоловік мене зраджував , рік розповідав що тр я собі вигадую і вони просто колегі . Рік який мене довів до психозу . Коханка дзвоне мені і пише … віддай його … а він то вона дурна вигадала , ч тальки тебе кохаю
В його компі знайшов 358 фото і відео , фу , там тупо їх порно ((( рік знимав . Вигнала , розбила машину ( спальну ) а потім фото переслала родичам і чоловіку той … який два дні мені писав що в них вільні стосунки і я дура , яка саме він приїде і опусте … таке лайно лив , поки не заблокувала
Вчора вкоротив собі віку ….
Я винна ????
Вчора вкоротив собі віку ….
Я винна ????
Я супер-пупер• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
А якщо заяву напишуть?
Элька-Карамелька• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Та він мені добу писав що у них вільні стосунки і я буду ще вибачатися що так цого дружину опустила
Ви зі своїм чудом мали розбиратися,а не в чужу сім´ю лізти
Элька-Карамелька• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я відправила всі фото і відео самі такі кращі …
Яке мали право на це?
Безлім на все• 12 мая 2024
Ответ дляСегодня я не я
Не вините себя, виноват он сам и те двое трахающихся
ну нервы слабые у человека, в чем ваша вина? если так хотел руки наложить- пошел бы к врачу за АД. опять же, вам еще про левых нежных бубочек думать? со своим бы порешать
Я супер-пупер• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я думаю напишуть
Тоді думайте про адвоката ....
А що ваші голубки? Де вони?
НеГолосую• 12 мая 2024
Я думала, що знову щось Зе з командою начудив.
Ой. А то тролі бавляться
Море Щастя• 12 мая 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вы там все, вижу, веселые. Может вам помириться и вместе всем жить?
вроде уже и девятыемая отгуляли и паски и гробки, а не угомонились.
Лупаю цю скелю• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну ви і правда ку-ку. Розбиралися б зі своїм чоловіком. Нахіба ото слати всім ті фото? Не знаю, може через те, як ви думки висловлюєте, але мені прям не шкода вас чомусь. Ну зраджував чоловік, пішла від нього, баста. А не оце все лайно...
Интересно, а зачем родственникам эти порно-видео нужно было рассылать? Чтобы ставили лайки и подписывались на канал?))
Сегодня я не я• 12 мая 2024
Ответ дляБезлім на все
Так мало того та дырка ещё и обвиняет кого-то кроме себя
Астоновитесь!
• 12 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вона мені кожен день писала і дзвонила що в них любов , сім’я , що вона була вагітна і він просив народити . Просила відпустити , я виганяла , а воно вернулася і вмовляло простити
котопёс• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я думаю напишуть
Пусть пишут. Никого вы не доводили. Все взрослые люди сами за себя в ответе. Жена его не берегла ему психику, а вы с чего должны?
Элька-Карамелька• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Навіщо слати комусь відео і фото?
Люблю ВалЄру• 12 мая 2024
Ответ дляСегодня я не я
А в чому той чоловік винен? Його зраджували, йому прислали докази зради його дружини, плюс фото по родичам пішло. Уявляю який це сором для того чоловіка. Іще і він винен? В чому?
Коренная киевлянка• 12 мая 2024
Автор, ви не винна! Винний ваш козломордий і його повія. Все!
Тримайтеся
Морожена_курка• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ні , її чоловік
Так автор, його получається довели до самогубства, але не ви, а його дружина з вашим чоловіком. Не було б їх стосунків - не було б відео. Доречі і відео і фото знімали не ви, а вони. Тобто і робили і знімали вони, то їх вина. Ви ж теж бачили, але ж не повісилися.
А взагалі, якщо коханка кликала вашого чоловіка, то може хотіла здихатися давно і обставити як самогубство.
Бавовнятко• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
ну вибачайте, давайте проведем аналогію, як тут всі пишуть, шо до коханки претензій не повинно бути, бо вона нічого не обіцяла нікому.
так і до автора претензій не повинно бути, вона не обіцяла зберігати в секреті походеньки тієї шльондри, узнала і розказала, а шо такого, має право.
це та шльондра не повинна була зраджувати чоловікову, а з автора тут взятки гладкі шо то кажуть
Українська зірочка• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
То вам в голові клепки бракує судячи з поступку
Сегодня я не я• 12 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
І правильно зроблять
Не смешите, ничего автору не будет,она не склоняла его к суициду
Тундиринда• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Чоопвік той
Ні, ви не винні. Не зрозуміло, хто впм погрожував, чоловік тої?
Элька-Карамелька• 12 мая 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Тримайтеся
Якби автор просто гордо пішла від зрадника нічого б не сталося і жива людина була б
Бавовнятко• 12 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви не мали права лізти до тієї людини
вона йому нічого не обіцяла, відчепіться від автора
Обижулька• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Надеюсь не удалили все эту мутотень
Потом прикрепите если что к защите
Лупаю цю скелю• 12 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Навіщо слати комусь відео і фото?
Кстати, не знаю как на счёт доведения до самоубийства, но распространение порнографических материалов могут и пришить
Тундиринда• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
То хай вважають, вам то що? Впш чоловік жаліє чоловіка коханки? А вона мабудь щаслива
Українська зірочка• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я думаю напишуть
І чоловік напише за псування майна
Морожена_курка• 12 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я думаю напишуть
Ви зустрічну заяву пишіть, на те що вони його довели своїми діями і вас зараз доводять, думали що повіситесь від побаченого, а тепер ще і заяви на вас пишуть. Я б їм устроїла))))))
Астоновитесь!
• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Трошки йому , родичі мого чоловіка
Элька-Карамелька• 12 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Чого вона полізла до нього з цими фото, навіщо родичам розсилати,щоб що?