Кидаю курити• 13 мая 2024
Беззаконня поліції
Чому поліція не мобілізована? Їх в першу чергу відправляти . Каву тільки п´ють цілими днями
Nathalie27• 13 мая 2024
Ответ дляАля789
Як можна одних людей посилати на передову в той час як поліція просто наживається на нас. Навіть адміністрація кідстафф за поліцію
Знаю, що поліцейських посилають у відрядження в зону БД і у прифронтові міста. Навіть жінок.
Ответ дляЛіплю вареники
Посмотрите КТО эвакуирует людей из сел и городов. Посмотрите под какими они обстрелами/давлением.
Вот даже последние видео из Харьковской области
А я вижу как они в участке в центре Киева целыми днями пьют кофе на летних трассах.
Как они с 2022 года пьют кофе в брониках
Я в дечому розумію автора. Просто коли читаєш новини ’поліцейські спасли пташечку і ДВОМА машинами повезли її в парк’, то відношення до них, як до дебілів. Бо фото здорових бугаїв з пташечкою двома нарядами патрулів.
Але в той же час, коли щось станеться, ми викликаємо саме поліцію. Тому вони потрібні, як не крути.
Ответ дляZelenkа
Ну так ,потрібні але нічого не допомагають
Ответ дляIsa Dora
А еще они каски надевают, когда тревога включается
По факту - дармоеды. Покупают кофе в кофейнях, платят за это налог, а потом это налог выкатывают в виде топлива.
Ответ дляZelenkа
Сколько раз вы вызывали полицию и сколько раз они вам помогли? Я раз сто (жили одно время в доме, где соседи друг друга убивали), ничем не помогли, даже когда соседка сожителя ножом пырнула. Помню с мужем в ДТП попали, там эти придурки даже замеры не смогли сделать, чтоб схему нарисовать, муж говорил что мерять и как рисовать.
Ответ дляneortoju
Мені один раз допомогли приструнити любителя ремонтів у вихідні. Бо сусіди сцять викликати, повістки жеж) Але я довго ПРОСИЛА. Приїхали, коли в момент розмови дебіл вмикнув різку по металу, і вони ’альо, вас не чути’. Кажу, а ми так з 8 ранку)
Ответ дляZelenkа
И они приедут
?
Сколько раз слышала историю как их вызывали и они не приезжали
Nathalie27• 13 мая 2024
Ответ для Juliana R
У відрядження -на тиждень,а по приїзду корочку УБД?
На місяць. Корочка УБД вже була, бо служили в прифронтовому місті, доки його не окупували.
Еще помню случай, когда приехали на драку две моськи в форме. С ходу достали стволы, начали махать (сериалов походу пересмотрели), мужики отобрали стволы, вызвали другой наряд и сказали, чтоб забирали своих мосек и больше такие игрушки им в руки не давали, потому что пристрелят кого-то за просто так.
Ответ дляZelenkа
Ну вони дуже не хотіли їхати, може, втомлені були. Але потім мабуть відпоювались кавою у магазині
Для меня все стало понятно когда у нас в офисном центре СБУ и полиция устроили 5 часовой цирк.
20 здоровых мужиков приехали на обыск офиса церкви которая в 18! году снимала офис в этом центре.
На дворе шел 2024 год...
Ответ дляIsa Dora
И они приедут
?
А, ще білочку спасли. Білочка сиділа на дереві, вони зняли її і відвезли в парк. Я не гоню, це реальні місцеві новини. Хтось викликав і вони знімали ту білку. Бідна тваринка охреніла мабуть)
Ответ дляneortoju
Ніраз не допомогли дармоїди