Техпаспорт на медузу• 13 мая 2024
Вакцинація і школа
Мамочки,які не робите вакцинацію своїм діткам і без куплених довідок,як ваші дітки відвідують школи? Наш сімейний лікар говорить,що без щеплень не будуть допускати до навчання в школі.Тільки онлайн навчання.До шести років маємо всі щеплення,а потім писала відмови.Зараз дитині 15 років.Маємо хронічні захворювання, але по новим законам щеплюють і "напівживих"
Як директор школи реагує?Сімейний лікар говорить,що санстанція не допустить до навчання.
PS:ярих вакцинаторів прошу пройти мимо.
Техпаспорт на медузу
• 13 мая 2024
Ответ для-Ань-
Раджу вам знайти батьківські групи в вайбері і телеграмі, де батьки, які відмовились від щеплень, обговорюють як реагувати (або ігнорувати) незаконні хотєлки медиків і освітян. І там же шкільні новини, ’покращення’ для здобувачів освіти.
дякую
Ответ дляNeznakomka-9072
Садик отходили без большинство прививок, в 6 не делали. Не какие справки не покупала, шли через комиссию ВКК что ребенок здоров и может учиться. Это было еще до войны. Сначала садик, а потом школа не имели вопросов к ребенку .
Внутрішньо-лікарняна комісія ДЛЯ ХВОРИХ, а не для здорових дітей. То національні забави українських педіатрів - незаконно ганяти ЗДОРОВИХ дітей на ВЛК.
Суд спростував брехню МОЗ щодо ЛКК для здорових дітей без щеплень:
Лікарсько-консультативні комісії не мають повноважень забороняти чи дозволяти здоровим дітям відвідувати школи та садки. Таким є рішення Шевченківського районного суду міста Запоріжжя у справі 336/3252/18, що набрало законної сили 03.10.2019:
Відео адвоката Сергія Гули. ЛКК - Кінець всемогутності або коню зрозуміло, що здорові діти можуть ходити до освітніх закладів!
Ответ дляТехпаспорт на медузу
дякую
Ще прочитайте про різницю між формою 086-1/о і формою 086-2/о.
Батьки навіть не підозрюють, що несуть в школу не одну медичну довідку, а дві медичні довідки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3138057