Репетиторша• 13 мая 2024

Що готувати на вечерю... Вже задовбало це питання... Вже нічого і не хочеться

Добро с Кулаками• 13 мая 2024
Ответ дляКуплю орехи
А чого на 6 людей в сімї думає про що готувати, тільки ви? У вас 4 дітей?
Троє дітей і бабуся з деменцією. Чоловік працює по 12 годин.

Добро с Кулаками• 13 мая 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Я готую одразу декілька страв на 2-4 дні.
На зараз в мене є:
Суп з фрикадельками
Гречана каша
Рибні котлети (з Галі)
Бефстроганов
Плов

Я не люблю готувати, тому намагаюсь наготувати на декілька днів, щоб не кожного дня стояти біля мартену
А на декілька днів ви скільки стоїте біля мартену?
Куплю орехи• 13 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Тримайтесь...
Добро с Кулаками• 13 мая 2024
Ответ дляКуплю орехи
Тримайтесь...
Дякую, в мене вони хоч не перебирають, їдять все, що приготую.