Репетиторша• 13 мая 2024
Що готувати на вечерю... Вже задовбало це питання... Вже нічого і не хочеться
Бабулька• 13 мая 2024
В мене на такий випадок в морозилці заморожені напівфабрикати. Я дозволяю собі нічого не готувати, діти самі дають раду
Все знаю від і до• 13 мая 2024
Котлета Гордон блю заморожена і макарони В мене немає часу на готовку
Добро с Кулаками• 13 мая 2024
В суботу варила борщ, в неділю молоду картоплю з кропом. Але вже нічого немає, сьогодні після роботи щось треба думати, на 6 людей в сім´ї.
Slobozhanochka• 13 мая 2024
Я так любила готувати, після 40 як відрізало. Ще й торти випікала. Сьогодні ліниві голубці зроблю. Коли вже ці діти поїдуть на навчання...задовбало.
Дивне створіння• 13 мая 2024
Готовлю почти каждый день. Обычно это мясо, гарнир и салат. Вчера делала курицу, сегодня будет говядина.
Неначасі• 13 мая 2024
Я вообще вспомнила про блюдо ’печеня’
Мясо свинину кусками нарезала добавила приправы лук, соус, в глиняный горошек и в духовку !
Сварить крупу любую к мясу
Так надоело готовить, что капец
Сварить крупу любую к мясу
Так надоело готовить, что капец
Кондуктор троллейбуса• 13 мая 2024
Меня спасает мультиварка и духовка. Кашу в мульту закинула и ушла, мясо в духовку все трачу минут 15-20 на готовку включая нарезку салатика
AmazingLady• 13 мая 2024
Королевську яєшню, салат на сметані зі свіжих овочів, якась заморожена суміш, запекти м´ясо куряче разом з картоплею
AmazingLady• 13 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чем та мультиварка спасает при приготовлении каши для меня загадка
Стопясят раз обсуждала• 13 мая 2024
Скумбрию в духовке запеку, к ней салат из зеленого лука, яиц, сметаны или майонеза.
Куплю орехи• 13 мая 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
А чого на 6 людей в сімї думає про що готувати, тільки ви? У вас 4 дітей?
Бандитка Сью• 13 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
спасает кус-кус)) 5 минут запарил и готово и без мультиварки
Цукрові вишні• 13 мая 2024
Я готую одразу декілька страв на 2-4 дні.
На зараз в мене є:
Суп з фрикадельками
Гречана каша
Рибні котлети (з Галі)
Бефстроганов
Плов
Я не люблю готувати, тому намагаюсь наготувати на декілька днів, щоб не кожного дня стояти біля мартену
На зараз в мене є:
Суп з фрикадельками
Гречана каша
Рибні котлети (з Галі)
Бефстроганов
Плов
AmazingLady• 13 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
Не спасает, дети категорически не хотят его есть
Цукрові вишні• 13 мая 2024
Ответ дляБабулька
Я в морозилці завжди тримаю порцію болоньєзе, рибні котлети, пельмені, вареники з картоплею, бендерки з мʼясом.
КоролеВешна• 13 мая 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Моя старша поїхала. Але недалеко, з передмістя в столицю. Тепер ще їй окремо готую хоча б на 3 дні щось нормальне, щоб не тільки варениками і пельменями харчувалась. Кухонне обладнання в студ.гуртожитку жахливе, а тільки в мультиварці не завжди зручно готувати/розігрівати по декілька разів на день. Коли вдома все ж таки виявилось краще, вона ще й сама готує для нас.
Скокмоно - стокнуно• 13 мая 2024
Я курицу запекаю, на 3 дня нам, вечером только каша-макароны сварить и салат из свежих овощей. На обед кастрюлю борща-супа, дня на 3. Завтраки простые - овсянка, хлопья, яйца или омлет, иногда сырники, бутеры. На перекус есть фрукты, йогурты, сладкое.
Элька-Карамелька• 13 мая 2024
Гарнир - рис, спагетти или картофель
Основные блюда - отбивные, всякое мясо кусочками с соусом.
Пицца
Кондуктор троллейбуса• 13 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Может для Вас и загадка, а я закинула и не захожу на кухню пока она не просигналит. Вы кашу когда готовите или картошку тушите не проверяете ? Не перемешивание? А манную Вы тоже не караулить не стоите?
Кондуктор троллейбуса• 13 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
Ну кус кус каждый же день есть не будешь. Хотя мой малой может есть его каждый день)
Впораюсь зі всим• 13 мая 2024
Я вчора спробувала запечена капусту молоду, розрізала на шматки капусту, змастила сумішшю олії, солі, спецій, гірчиці, трішки томатної пасти запікала хв. 40, потім переклала в глибоку скляну квадратну форму і залила взбитими яйцями, і ще хвилин 20 запікала, вийшло дуже смачно.
Впораюсь зі всим• 13 мая 2024
Вже кабачки подешевшали, можна з них щось готувати, рибку запікати, капусту, ще полюбився мені гарнір із рису нешліфованого з маслом вершковим, омлет з тунцем це взагалі швидко і смачно .
AmazingLady• 13 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А в чем трудность варить обычную.кпшу на плите? Ничего не мешаю, хорошие металлические кастрюли
Бандитка Сью• 13 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хоть не каждый день, но иногда это спасение, когда надо что то приготовить, а сил нет
Всім шампаньського• 13 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я так запікаю з сиром