Міні-бікіні• 13 мая 2024
Хто готовий на виклик без телефону/інтернету 10 днів?
Хитрушка-чекушка• 13 мая 2024
В 22 був виклик без світла, води, опалення, будь-якого зв´язку 20+ днів.
То все не страшно ви пропонуєте 😁
Перекус беру завжди• 13 мая 2024
Не дуже доречно зараз. В деяких регіонах так можна просидіти, поки парашінськи танки у себе за вікном не побачиш.
мадам Везувий• 13 мая 2024
У меня там рабочие группы, необходимые для трудового процесса. Не готова
Мамкиня доця• 13 мая 2024
Трохи невдалий час для цього. Хіба що ви за кордоном, і нікого в Україні у вас нема, тоді б я може зрозуміла
Помеха справа• 13 мая 2024
Что только люди от безделья не напишут. У автора наверно слишком много свободного времени
ротцвеники• 13 мая 2024
В моем городе воды, электричества и газа не было более года. Соответственно, как и связи и интернета.
Опля Картопля• 13 мая 2024
у мене робота в інтернеті :)
а в телефоні сповіщення про тривоги і зв´язок з сім´єю :)
Сільський ансамбль• 13 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Так у вас вымушено, а тут добровольно предлагают.
Пригощаю кашею• 13 мая 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Может ещё постельное двуспалку вручную постирать?
Это страшнее чем 10 дней без интернета
ротцвеники• 13 мая 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Вымушенно пришлось после добровольных выборов.
Сільський ансамбль• 13 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Это страшнее чем 10 дней без интернета
У меня ещё и два пододеяльника двуспалки, с мужем спим под разными одеялами
Поумничка• 13 мая 2024
Могу вам подсказать куда съездить, чтоб это стало реальностью и без челленджей.
Мир Мир Мир!• 13 мая 2024
Скоро и так не будет ни того, ни другого...люди вон рации покупают давно
Тут как тут• 13 мая 2024
Навіщо? У країні війна, так можна раптом опинитися серед російських окупантів, бо провтикав, як вони ось впритул, або пропустити дзвінок рідних з нуля. Робота в багатьох віддалена, дитину у тривогу з підвалу неопалюваного сирого забрати...
Де ви сидите, що нічим розважитись?
Міні-бікіні
• 13 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Де ви сидите, що нічим розважитись?
ЦУ, рідних нема на 0, дітей не має... не подумали про це?
по роботі можна мінімум
Сколько_мне_лет?• 13 мая 2024
І щоб що ? А яка в цьому суть сидіти в вакумі 10 днів ?
Сучасне життя, особливо в наших реаліях, нажаль дуже некомфортне при таких умовах.
ТОбто комунальні не платим, податки не платим, не помираємо, не хворіємо, не купуємо квитки далі можна не продовжувати список НЕ....
Чи я щось пропустила і це типу ’чєлєнжда’?