Марічка• 13 мая 2024
Через 50 лет бабушки тоже будут в платках?
Я понимаю почему они их носят, наши бабушки, потому что где-то проплешина может быть, волосы редеют.. И они закрывают это. Интересно, подстроки в старости тоже будут ходить в платках или это прошлый век и есть альтернатива?
Аннуитет• 13 мая 2024
Думаю, ні. Раніше платки носили різного віку жінки і навіть маленькі дівчатка.
ЛісАпетная• 13 мая 2024
Платки и панталоны вне времени. Пришла пенсия - одевайся согласно стандартам.
Тюрюнь_Тюнь• 13 мая 2024
Будет горячая вода в каждом доме - будем без платков. Не будет - будем в платках
Червона калина• 13 мая 2024
Систему будет носить или пересадку делать или еще что-нить придумают.
ЖаннаНеАгузарова• 13 мая 2024
У моей свекрови уже лет 20 как три волосины в 5 рядов, никогда она платок не наденет.
Кучерявочка• 13 мая 2024
Нет, будут с обвисшими наколотыми губами, нарощеными ресницами и татуированными бровями
Аноним Советчик• 13 мая 2024
Зараз жоден з моїх родичів не носить платка. Тітці 78, бабці невістки 94.
А бабусі деякі носили. Тоді часи такі були.
Таракашечка• 13 мая 2024
Не знаю... Думаю буду в косухе, футболке AC/DC и бандане, эдакая местная сумасшедшая бабка
Весотехник• 13 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Моим бабушкам 85 и 83 платки никогда не носили
А наша вже покійна бабуся (87 років) нам наголошувала, щоб ні в якому разі не хоронили її в хустині. При житті вона її не одягала ніколи.
Мрії у вирії• 13 мая 2024
Ну, учитывая, что я полюбила садить цветы, копаться в земле, подумываю начать консервировать вяленые помидоры, что там еще, паски вот пекла, иду чисто по хрестоматии, платкам не удивлюсь уже😆
Платье Длинное бальное• 13 мая 2024
Ответ дляКучерявочка
А скулы забыли)) а татухи на теле? А межбровки как начнут падать. Ооо. То ли еще будет. Дожить бы
Бриджит_Фрикандо• 13 мая 2024
Даже моя пра-прабабушка не носила платков, с какой стати я буду)) Разве что модно будет, как в 60е.
Бутерброд и я• 13 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
ну панталончики під спідницю або плаття це і середнього віку жінкам норм, щоб не натирались ноги :)
ЛісАпетная• 13 мая 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я о тех, которые на резинках и по колено, в которых зимой можно на снегу спать.
Блондинка в Шоколаде• 13 мая 2024
Привіт, бабусі 70-х років народження.
Я вас вітаю, на вас закінчилась епоха бабусів в хустинках і в´язаних беретах. Ви перші бабусі, які купують таку ж модель джинсів, що й ваша внучка.
Ви перші бабусі,яким подобається зачіска, макіяж і манікюр внучки, бо ви хочете собі такий. Вам треба навушники і селфі-кільця, як у вашого внука.
Коли ваші внуки біжать до дверей з криком: ’ Бабуся приїхала!’- то це не означає, що в двері увійде бабуся з клунками з автобуса. Це означає, що баба паркує машину у дворі.
Вітаю, бо ви перші бабусі, які не кутають внуків у пухові хустки і не натирають груди лоєм. Ви - перші, хто зняли з новонародженого внука шапочку і не примушували дітей кип´ятити воду для купання, і не викидаєте з хати кота.
А років за тридцять, не раніше, ви сядете на ті самі лавочки під будинками. І будете обговорювати ваші болячки і перехожих.
- Що за молодь пішла! Боже, які вони нудні!
- От ми в їхньому віці в буремні дев´яності. Скажи, є шо вспомнити?
- Вспомнити є шо. Розказати нема шо..
- Ой, я тебе прошу... Добре, що смартфонів з камерами не було. Гггггг🤣.
- Драсті, доця. А шо це ти вділа на себе? В тебе шо, нема якоїсь спіднички коротенької , шортів? Ходиш як монашка. Баба в твої годи на таких каблах вишивала, ноги від вух, на груді декольте, штани на бьодрах, пупець надворі. Розказать кому встидно.
- Синок, а шо це за красіва дівчинка від тебе вранці виходила? Женись вже давай. Баба Олька на весіллі хоче відірватись.
- Ану, кому це там діти заважають?? Хто в нас такий безсмертний? Хоч, щоб баба костуром вгребла? Нєфіг там паркуватись. То паркомісце мого діда.
- О! Глянь, Алінина внучка пішла. Подиви, які штани нап´ялила. Я собі такі хочу. Вдобні, шо капець. Нада з пенсії замовить.
- Омайгад, а шо це в тебе за жаба на нозі?
- Яка, блін, жаба. Це Скорпіон. Ноги набрякають, от татуху і рознесло. Оно в Сергіївни гілочка сакури була, так тепер там штучний букет на могилці. Бугага🤣
- Це ще фігня. Я в поліклініці бачила в одної старої ондатри Харлей Девідсон на попереку був, так тепер крила опустив на задницю чотко по центру. Доктор хотів робити укола, не понімає, куди цілитись. Гигигиги🤣
- Нда, отак і жизнь пройшла.
- Та да. Іду я. На нохті до Миколаївни записалась. Воно може й не модно. Та й Миколаївна не та вже стала, руки трусяться, глухуювата зробилась, що й не поговориш. Але ж ми так привикли. Традиції збережемо, може правнукам передамо. Нєнуашо.
- Ага, особливо, як з-під тих нохтів парафін для окопних свічок виколупувала.
- Зате сітки було норм плести. Робочий інструмент, О!
- От! Нада в колишньому укритті музей організувати. Два експонати в нас вже є - я і ти! Гигиги🤣
-Ой, вали вже на свої нохті. Ввечері фотки скинеш. Піду я, внукам обіщала ефпівішку скласти, хай політають, побавляться на дачі. Ручки то помнять. І традиції оп´ять жеж треба зберегти. Народне ремесло, О! Нідайбох, знов пригодиться...
- Та хай Бог милує... (c)
- Вспомнити є шо. Розказати нема шо..
- Нда, отак і жизнь пройшла.
- Та хай Бог милує... (c)
Птица секретарь• 13 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, ми вже будемо носити футболки з Альона Альона😁
Аноним_1859• 13 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Привіт, бабусі 70-х років народження.
- Вспомнити є шо. Розказати нема шо..
- Нда, отак і жизнь пройшла.
- Та хай Бог милує... (c)
- Вспомнити є шо. Розказати нема шо..
- Нда, отак і жизнь пройшла.
- Та хай Бог милує... (c)
70-х років народження це ще не бабусі. Тим паче не бабусі дорослих онуків. З моїх подружок і знайомих 50+, тільки в одної онучка 2 рочки. В інших ще діти не жонаті/не заміжні. Зараз молодь не народжує в 20.