Та прям багіня• 14 мая 2024
Квартира! ЦІНИ, як думаєте впаде ціна на нерухомість і коли?
Результат:
вже голосів:
188 (60.84%)
Ціни будуть рости
121 (39.16%)
Впадуть
Не пириживай• 14 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
когда нечего сказать,кроме как посидеть за круглым столом,то так и говорят. один пустозвон
Для вас есть статьи, читайте.
КаваЗМолоком• 14 мая 2024
Ответ дляНе пириживай
Для вас есть статьи, читайте.
А зачем вы вообще настрочили эти бессмысленные сообщения? За круглым столом скучно?
ЗновЗдоров• 14 мая 2024
Ответ дляБутерброд и я
Только в Киеве эти стройки стоят с 22 года, отделы продаж уже деревьями заросли.
Какое стоят? Строят с бешенной скоростью, даже на выходных и ночью иногда грохочут. Задрали уже
Бутерброд и я• 14 мая 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Приведите название ЖК, строящихся с бешеной скоростью. А своим глазам верю больше, чем вашим словам.
ЗновЗдоров• 14 мая 2024
Ответ дляБутерброд и я
Пожалуйста: ЖК 4 сезона, Голосеево. Это соседний с моим ЖК, каждый день вижу строительство своими глазами и слышу своими ушами
Не пириживай• 14 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Конкретно для вас - чтоб потролить.
А для автора - для иного.
КаваЗМолоком• 14 мая 2024
Ответ дляНе пириживай
Конкретно для вас - чтоб потролить.
А для автора - для иного.
Для чего?
Анонім Завгосп• 14 мая 2024
Ответ дляПацака-задирака
Я в коцюбе)) новоселки рассматривала, но ситуация с метро и другие факторы, осталась тут же))
Тоді ми дійсно сусіди) Я теж в Коцюбі)
ЗновЗдоров• 14 мая 2024
Ответ дляБутерброд и я
ЖК White Lines - каждый день вижу, как строят, не останавливаясь. Всю войну @башат шо немые
КаваЗМолоком• 14 мая 2024
Ответ дляНе пириживай
Что?
Вы пишите , ваша цитата ’А для автора - для иного’. Для чего иного?
Скромняшка• 14 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Весь Киев и ЗУ в стройках
Так опять на Киев нападают? Нет?
Наверное ВПО будут только хватать кв.как горячие пирожки и рынок поднимать....
Не пириживай• 14 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Для информации.
Кто крайний?• 14 мая 2024
Проїдждаю кожен день повз ЖК ПОляріс на Мінському масиві,будівництво дуже активне,значить,люди вкладаються в будівництво цього ЖК.Хоча,хто там захоче купувати житло,я не знаю,бо місце дуже невдале
ПушАпница• 14 мая 2024
Цены просядут но ненамного, когда закончиться война. Я в прошлом году таунхаус могла продать за 80, сейчас 115
КинДза• 14 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
ці бла-бла я вже читаю всю війну.можу сказати одне. маю знайому,яка втекла за півроку з Маріуполя,бо бачила там горе.Вивезла всіх кого могла. Бачить вона.,картинками..хоча не вірить ніхто в таке тут . так от вона на днях сказала-ми стоїмо на порозі 3 світової. і вона буде. і те що в нас -це квіточки. закликала не виїжджати з України,бо хто попродає квартири,вернутися буде нікуди. В європі крім війни,будуть страшні катаклізми,пов*язані з водою. Під загрозою прибережні країни. Навіть зараз всім харків*янам і сумчанам каже евакуюватися,але в межах України.А ще вона бачить тисячі людей,які будуть тікати сюди і оселятися в незаймане житло (східні нації). Отой китаєць неспроста їздив у Сербію. На рахунок війни,то вона ще тоді казала- 3 роки війни. кінець в 2025 р.і не тому ,що ми переможемо. В раші зміниться повністю влада і війська заберуться. ну і їх також чекають великі катаклізми,теракти..те що там зараз відбувається- лиш мізер. Сама вона з грошима,виїзна.могла би виїхати закордон. але сидить,бо каже - всі тікатимуть назад. особливо з країн,що межують з Україною. В світі буде страшний хаос і наша країна буде найбезпечніше місце.тому пертимуть сюди всі кому не лінь. І ще через клімат.
А що клімат? Більше половини України вже має посушливий клімат і значне падіння рівня ґрунтових вод. Почитайте перспективи від екологів щодо тенденцій розвитку клімату.
Також почитайте про ерозію ґрунтів, збіднення, про те, що частішають пилові бурі, не притаманні раніше нашому регіону взагалі. Нас чекають часи великої депресії, тут би самим пережити, а не світ рятувати
Форточка• 14 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Например? Что-то я не заметила чтобы хоть что-то сдали , не то чтобы строили быстрее. Не фантазируйте
наш дом сдали в сентябре 2023, возобновили стройку еще лето 22.
Форточка• 14 мая 2024
Ответ дляБутерброд и я
ЖК Тринити в Киеве, посмотрите темпы по фотоотчетам на Луне
Бутерброд и я• 14 мая 2024
КинДза• 14 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
про эти полгода пишут еще с 2022 г. а он все не наступает. все ждут что вот-вот. а вот- вота и нет...кстати, моя астрологиня скупаеьт землю под столицей. потому что с 2025-2026 г земля будет очень дорогая. именно земля,а не квартиры. насколько я помню,все что говорила до этого- все сбылось.
А в радиусе скольки км будет дорогая? Без комуникаций тоже? У нас с соседями примерно 400 участков по 10 соток в поле без ничего. Скажу, чтоб ждали, будет дорожать
Залізний занавіс• 14 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Багато будують в відносно спокійних регіонах
У нас відносно спокійний регіон, Кременчук - ніхто багато нічого не будує
АдеКВАтная• 14 мая 2024
Продаж сейчас 0 везде, я вот думаю людей всё меньше остаётся в Украине, кому что продавать? Тем более коммуналка растёт. У меня участок, был покупать в феврале 22 года, в конце февраля должна была быть сделка, итог сами понимаете, и если раньше в избранном было больше 100 человек и агенства постоянно звонили подтвердить не продала ли я, они у себя на сайте видимо продавали, то сейчас в избранном 15 человек добавили и звонков 0, пригород киева, одесское направление.
Тектологиня 80lv• 14 мая 2024
Ответ дляКинДза
ну Іспанія і Італія взагалі зажариться на сонці.Порівняно із іншими в нас буде гуд.і велика проблема з водою. ми не будемо рятувати.Самі будуть їхати
Тектологиня 80lv• 14 мая 2024
Ответ дляКинДза
сміється той,хто сміється останній. закликає купувати будь-яку землю. бо буде на вагу золота. все що казала до ковіду -все збулося. хто послухався порад,то в шоколаді був і є. тут в астрологію не вірять,але Уран десятки років був в іншому знаку,тепер він переходить в знак Тільця на довгі десятиліття. тілець це розвиток землеробства, нові сг технології,екологічне харчування. Тому земля буде цінитися дуже.Доводити нікому нічого не збираюся. Нічого не продаю. Колись моїм батькам під Києвом за копійки дали землю. Ще думали брати чи ні. Тепер та земля коштує величезних грошей. Скільки було пропозицій на продаж. Ні.ЗДаю лиш в оренду під поле.
Тектологиня 80lv• 14 мая 2024
Ответ дляАдеКВАтная
да не рассказывайте про 0 продаж)))))в столице квартиры продаются и покупаются. я сдаю в оренду квартиру на левом берегу. сосед продал за неделю. дешево? нисколько. квартира возле метро. у меня на поселение очередь. 8 тыс грн- очередь,9 тыс -очередь.10 тыс грн поставила- очередь 1 комнатная квартира бабушка стайл. думаю,может 11 тыс ставить??)
Даю справку• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Полтава. Будуть багато.
КинДза• 14 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Останній українець?
У розвитку землеробства цінуватиметься земля, але не люди. Бо сучасна техніка контролюється дронами і потребує значно менше людей, ніж раніше. У виграшу будуть корпорації, але виключно поки зможуть щось витиснути з тої нещасної землі.
А про яке екологічне харчування можно говорити в нашій забрудненій ракетами та вибухами атмосфері? Ви звернули увагу, як швидко почали бруднитись вікна і який він дивний, цей бруд? І це саме осідає на рослини. І в море.
Землі сповнені трупів будуть придатні через скільки десятиріч до вирощування рослин? Я вже не кажу про заміноване.
І чому при такій чудовій землі ринок заповнений картоплею з Єгипту і фруктами з Турції, по цілком рівним цінам? А наш власний молодий буряк дорожчий бананів?
Тектологиня 80lv• 14 мая 2024
Ответ дляКинДза
Останній українець?
ну тоді треба все кидати і тікати. тільки невідомо куди.
КинДза• 14 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Можно лишитися. Але бути реалістами.