Miss Mayer• 14 мая 2024

Запросила хлопця на каву☕️, а він замовк

Привіт! Дівчата, і хлопці теж), психологи - дуууже сильно потрібно порада, будь ласка🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Давно подобається один хлопець, спостерігала за ним у соц. мережах, ми давно знайомі, але раніше особливо не спілкувалися. І от я нарееешті зібралася з духом, наважилася, і написала йому "Давай сходимо на каву☕️". Він відповів, що зможе на наст, тижні (тобто, вже на цьому, що учора розпочався), і більше нічого не написав. Я написала йому знову на наст, день, коли сaме він зможе на наст. тижні. Він відповів, що це йому треба буде дивитися, і він відповість завтра. Це він мав відповісти в суботу, сьогодні вже четвертий день пішов, а він ще не відповів😭 Учора увечері я йому сама написала з уточненням ще раз, але він не відповідає😭😭😭 Це не той випадок, що хлопець якийсь аб´юзер чи мудак. За усіма параметрами досить серйозна, відповідальна та гарна людина. Якби я йому не подобалася, чи у нього хтось був, він так мені не відповідав би ще з початку... А з іншого боку, він адвокат, у нього дуже багато роботи, і ще він якось писав у своїх соц. мережах, що може не відповідати, "не перетелефоновувати, чи ще щось". Я не знаю, з чим саме це ще пов´язано, окрім його роботи, але ще він сам писав про себе раніше, цитата: "На це є причини, але як вже є, і це мене не виправдовує. Бо провтик, є провтик." Я вбачаю в цьому певне пояснення для себе його дій, але мій стан, як психо, так і фізичний залишає бажати кращого, м´яко кажучи, після цього. Мені дуже погано. Усе було ніби добре з відповідей спочатку, я відчувала, що нарешті це буде воно, те саме справжнє кохання, бо кажу ж, людина дійсно дуууже класна, чудова. І ми вже дуже дорослі люди, Благаю, напишіть ваші думки, поради, що тут зробити, щоб усе було добре? Дуже дякую!🙏🏻🙏🏻🙏🏻
ЯяяКакаджамбо• 14 мая 2024
Він як адвокат вміє бути організованим і запланувати зустріч, якщо вона йому треба.

ЯяяКакаджамбо• 14 мая 2024
Думаю, слід перестати писати взагалі. Якщо в нього стався фарсмажор, він сам напише і вибачиться.
Почемучечка• 14 мая 2024
Я люблю нахрапистых телочек ,действуй а то другая подметет
40ка• 14 мая 2024
Якби ви йому подобалися, сам би запросив. Коли вона та сама, він одразу бере ініціативу
Все буде• 14 мая 2024
ого бабы наглые и напористые бывают
Локшина на вухах• 14 мая 2024
Нажаль - Ви йому не цікаві
Нетутешня• 14 мая 2024
Таке враження, що ви вже в своїй голові ресторан для весілля вибрали і імена для дітей та домашніх тварин, а чуваку це не потрібно і не цікаво.
Марічка• 14 мая 2024
Автор, ну Ви і липучка....
Да будет так• 14 мая 2024
на фиг так вешаться

Бабайко• 14 мая 2024
Ему, очевидно, наплевать на ваше время. Это говорит о том что вы ему не важны вообще.
Я бы просто больше не писала
Все буде• 14 мая 2024
Ответ дляМарічка
Автор, ну Ви і липучка....
и душнила, даже на форуме левого мужика полощет
успокойте_Меня• 14 мая 2024
Авторе, розумна б з першого разу зрозуміла, що ви йому не цікаві.
Идеальная оптимистка• 14 мая 2024
фу,автор. ви в мене викликаєте відразу. дала почитати ваш опис чоловіку своєму- каже, що такі липучки відбивають бажання взагалі щось робити. Вам не соромно так себе пропонувати? Чоловік завойовує жінку,а не навпаки.Це вже така безнадьога????
Василина1991• 14 мая 2024
Сонце, забудьте про нього. Один раз покликали, другий- більше не варто Почніть поважати себе, свій час, у світі безліч інших хлопців, які можуть вам скласти компанію за чашкою кави або й більше.
Идеальная оптимистка• 14 мая 2024
Ответ для40ка
саме так
D_A_V• 14 мая 2024
коли він обіцяв написати і не написав= вічливо відмовив, помтавив на прозапас
Не стесняюсь• 14 мая 2024
Мужчине неинтересно, когда женщина проявляет инициативу. Он сам должен предлагать, а вы быть милой, любезной и соглашаться. Иначе у него возникнет ощущение, что мужчина - это вы, как в данном случае
Осьминожко• 14 мая 2024
Кохання по плану.
От так, цей хлопець за всіма параметрами мені підходить, досить гарний, відповідальний, вже дорослий, серйозний. Потрібно запланувати з ним справжнье кохання. Для початку треба його запросити на каву.

О! Він відморозився? Напишу ще раз, и ще раз, и ще раз. Напевно, йому вже і відповідати не зручно, тому просто відмовчується. Так він же абюз ! Сука така. Як же мені погано. Всі мужики казлі! Як же важко запланувати своє справжнье кохання. .
Василина1991• 14 мая 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Немає нічого поганого коли і дівчина проявляє ініціатива, але тут не та ситуація...

Тролю як можу• 14 мая 2024
Автор, если вы будете бегать за мужиками, кто-то когда-то и позволит вам себя любить, но реально ли вы этого хотите?
Вам не интересно когда нравитесь вы?
Оцененная• 14 мая 2024
Он ей просто написал, что не может пойти с ней на кофе, а она уже примеривает фату😆
Бедные наши женщины😢
Я-ваш шанс• 14 мая 2024
просто ви йому не цікаві. як би подобались, він сам знайшов би привід.
Василина1991• 14 мая 2024
Ответ дляОцененная
Бедные наши женщины😢
Насправді деколи є таке, що привязуєшся до людини, навіть незнайомої, і тобі справді як описує автор дуже погано, і емоційно, і фізично, але це перейде.... потрібен час)
Весела пiсенька• 14 мая 2024
Шкода автора чомусь
автор Miss Mayer • 14 мая 2024
Ответ дляВасилина1991
Дякую Вам🥹🥹🥹
Копуша• 14 мая 2024
Ответ дляMiss Mayer
Дякую Вам🥹🥹🥹
Автор, попрацюйте з собою, якщо вас так легко може вибити з колії просто мовчання хлопця, а ви вже не знаєте куди себе діти, то є проблема в самооцінці. Не треба було взагалі написувати і перепитувати. Поставте себе на його місце, якщт вам людина цікава, ви включені одразу, вірно? Забийте та переключіться на щось інше. Не треба колупатися у причинах чому не відповів. Основна-не хотів. А відповість з поясненням то і добре, а ні так ні, наступний.
автор Miss Mayer • 14 мая 2024
Ответ дляКопуша
Дякую🙏🏻
Весела пiсенька• 14 мая 2024
Автор, скільки вам років? Ви були у стосунках? Чи є діти?
Как нефиг делать• 14 мая 2024
ужас какая вы навязчивая.
Диверсификация• 14 мая 2024
Ну автор немає у Вас жіночої хитрості. Треба було не на каву запрошувати ( ну це ж чоловічий стиль) а наприклад, попросити щось починити чи пересунути шафу , а там би вже від нього потрібно було очікувати кроки назустріч , якщо Ви йому подобаєтеся. В цій ситуації , яка склалася просто відстаньте від мужчини, тому що багато помилок допущено, Ви як прилипала - мужик... Без образ тільки, просто мудрості жіночої треба трошки повчитися.