Привіт! Дівчата, і хлопці теж), психологи - дуууже сильно потрібно порада, будь ласка🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Давно подобається один хлопець, спостерігала за ним у соц. мережах, ми давно знайомі, але раніше особливо не спілкувалися. І от я нарееешті зібралася з духом, наважилася, і написала йому "Давай сходимо на каву☕️". Він відповів, що зможе на наст, тижні (тобто, вже на цьому, що учора розпочався), і більше нічого не написав. Я написала йому знову на наст, день, коли сaме він зможе на наст. тижні. Він відповів, що це йому треба буде дивитися, і він відповість завтра. Це він мав відповісти в суботу, сьогодні вже четвертий день пішов, а він ще не відповів😭 Учора увечері я йому сама написала з уточненням ще раз, але він не відповідає😭😭😭 Це не той випадок, що хлопець якийсь аб´юзер чи мудак. За усіма параметрами досить серйозна, відповідальна та гарна людина. Якби я йому не подобалася, чи у нього хтось був, він так мені не відповідав би ще з початку... А з іншого боку, він адвокат, у нього дуже багато роботи, і ще він якось писав у своїх соц. мережах, що може не відповідати, "не перетелефоновувати, чи ще щось". Я не знаю, з чим саме це ще пов´язано, окрім його роботи, але ще він сам писав про себе раніше, цитата: "На це є причини, але як вже є, і це мене не виправдовує. Бо провтик, є провтик." Я вбачаю в цьому певне пояснення для себе його дій, але мій стан, як психо, так і фізичний залишає бажати кращого, м´яко кажучи, після цього. Мені дуже погано. Усе було ніби добре з відповідей спочатку, я відчувала, що нарешті це буде воно, те саме справжнє кохання, бо кажу ж, людина дійсно дуууже класна, чудова. І ми вже дуже дорослі люди, Благаю, напишіть ваші думки, поради, що тут зробити, щоб усе було добре? Дуже дякую!🙏🏻🙏🏻🙏🏻
ПриснитсяЖЕ• 14 мая 2024
Он просто вежливый человек.
А вы поставили цель довести его, чтобы он послал вас и заблокировал
Оцененная• 14 мая 2024
Ответ дляВасилина1991
Насправді деколи є таке, що привязуєшся до людини, навіть незнайомої, і тобі справді як описує автор дуже погано, і емоційно, і фізично, але це перейде.... потрібен час)
Это называется, буйное воображение)
Фантазии.
Не имеющие к реальности никакого отношения.
Фантазии.
Зоя Жорівна• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Ну автор немає у Вас жіночої хитрості. Треба було не на каву запрошувати ( ну це ж чоловічий стиль) а наприклад, попросити щось починити чи пересунути шафу , а там би вже від нього потрібно було очікувати кроки назустріч , якщо Ви йому подобаєтеся. В цій ситуації , яка склалася просто відстаньте від мужчини, тому що багато помилок допущено, Ви як прилипала - мужик... Без образ тільки, просто мудрості жіночої треба трошки повчитися.
Какой хитрости,какой шкаф?)если тетка мужику нравится,он сам предложит,и она это явно увидит
Княгиня пітьми• 14 мая 2024
а с чего это он у вас хлопець,если вы дуже дорослі люди?
вы с таким напором ему написываете, что вряд ли на каву сможете рассчитывать -только на кисель... и то в одиночку.
Зілля до весілля• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
чого це кава— чоловічий стиль? адвокат буде шафу тягати?
Я не Тролль• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Починити чи пересунути - це не до адвоката. Але це інша фінансова категорія і вона автора не цікавить.
Диверсификация• 14 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Якщо дівчина подобається, навіть адвокати пересувають шафи 😉
Диверсификация• 14 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Це для того, щоб зрозуміти , чи подобається вона йому. Якщо адвокат прийде пересувати шафу, значить щось таки є 🙂
Диверсификация• 14 мая 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Якщо дівчина подобається, так, буде тягати. Запросити на каву, -це чоловічий стиль. А попросити про допомогу- жіночий.
Зоя Жорівна• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Если она такое выдаст,чел подумает,что у нее кукуха отлетела
Диверсификация• 14 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Тобто , Ви думаєте, що адвокати нічого важчого за папку з документами не підіймають?
Зоя Жорівна• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Нет,не в том дело.если баба пристает с бредом к незнакомцам,это вызывает недоумение и понимание,что у нее кукушка отлетела
Я не Тролль• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
А навіщо? Вони можуть оплатити відповідний найманий труд.
Ну точно шафу совати малознайомій жінці вони не будуть.
Взагалі цей примітивний підкат в наш час може спрацювати хіба що в селі. І то подяку вимагатиме в ліжку чи щоб покормили.
Я не Тролль• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Вона може попросити його проконсультувати у юридичному питанні, але по його тарифу. Адвокати дуже цінують свій час. В деяких навіть телефонна консультація за гроші
Зілля до весілля• 14 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
просить про допомогу незнайомого чоловіка? такий собі варіант. якщо око не горить на жінку то і шкафа не допоможе
мадам Везувий• 14 мая 2024
Одне питання: навіщо ви писали три рази? Ви думаєте,він з першого разу не зрозумів вас?)