Мааарковная• 14 мая 2024

Хто коловся, а потім перестав?

Дівчатка, хто колов ботокс в лоб і міжбрівку. Є такі, хто колов, а потім ні ( через брак грошей чи інші причини) гірше не стало? Наслідків ніяких?
Тут как тут• 14 мая 2024
Блін ви так написали, я думала про наркотики
Фиктивная• 14 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Я теж
Ото думаю знайшли спільну тему
Налогообложу• 14 мая 2024
Наслідок единственный. Морщины как до уколов.
Тут как тут• 14 мая 2024
Ответ дляФиктивная
Я теж
Ото думаю знайшли спільну тему
Головне, що в тему ми зайшли почитати, що і до чого)))
автор Мааарковная • 14 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Не подумала, коли писала заголовок, а зараз зрозуміла
Тримбулька• 14 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Я теж, подумала цікава тема, тут нудятина
Тётушка Лошадь• 14 мая 2024
Ну які наслідки, ’переламалися’ і далі живуть.
Тут как тут• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
По темі, не колола, якщо чесно, то дорого і якось наслідки мене лякають, ніхто не знає, що буде з тими наколотими через 10-20 років.
БальзаковскийВозраст• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
Да, да, не подумали)
Гарні диньки• 14 мая 2024
Какое-то время по привычке еще не будете морщить лоб, потом все вернется как было
Жинси на дитину• 14 мая 2024
Я. До війни постійно. Виїхала, 2 роки не колю. Все чудово, нічого не поплило, нема ефекту відміни і всих інтернетовських страшилок
автор Мааарковная • 14 мая 2024
Ответ дляТут как тут
Я теж боюсь, але зморшка між брів мене лякає останнім часом, стає все помітнішою. Я то розумію, що 37 це вже не дівчинка, але саме ця зморшка додає мені віку і вираз обличчя якийсь похмурий.
автор Мааарковная • 14 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А як довго кололи, скільки років?
Жинси на дитину• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
А як довго кололи, скільки років?
7 років колола. Мені 46
Витворунка• 14 мая 2024
Вообще не знала про эффект отмены какой то. С момента начала войны перестала колоть, где то год мышца лба по привычке не морщилась, сейчас все стало как до ботокса, опять эти морщины(
автор Мааарковная • 14 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
7 років колола. Мені 46
А як часто кололи, два рази на рік?
В мене ще і схильність до набряків і нависаючі повіки, через це теж боюсь колоти, щоб брови не впали(
Жинси на дитину• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
А як часто кололи, два рази на рік?
Раз в 3 міс. В мене теж як у вас. Треба брови підіймати
Домовенок Кузя• 14 мая 2024
А я заболела ветрянкой и у меня большое количество высыпаний на лбу было. Брови не могла поднять. И ни одной морщины на лбу, все ровное было, а мне 40+ лет.
Через пару недель этот эффект прошел.
Вообще отвратительное чувство когда брови вверх нельзя поднять. Никакой мимики, как инвалид. И на глаза как-то навалились веки, очень грустное выражение лица было.
Так что пусть лучше морщины чем маска.
Удачная• 14 мая 2024
Кроме гиалуронки не колю ничего, но она особо ничего и не меняет, так, увлажнение и лицо свежее. Если не колю, то мне кажется что хуже выгляжу, но не критично, мне 46. Эффекта отмены и тд не заметила, если перерыв
автор Мааарковная • 14 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А ботоксом можна брови підняти?
Гірчинка• 14 мая 2024
В мене були наслідки від уколів, то я відходила пару років, зараз все більш менш. Але тут про таке не прийнято говорити бо вивсевретє
Жинси на дитину• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
А ботоксом можна брови підняти?
Не пам´ятаю чим. Але кожні 3 міс. А взагалі треба збирати на пластику, бо то все ненадовго
Гарні диньки• 14 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Та почему? Нам интересно. Расскажите, что за уколы
Жинси на дитину• 14 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Що було? Все від організму залежить. Розкажіть
автор Мааарковная • 14 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Розкажіть будь ласка, які у вас були наслідки?
Гарні диньки• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
А ботоксом можна брови підняти?
Конечно можно, главное ищите квалифицированного косметолога. Он вам расскажет, куда колоть, что поднять, а что опустить
Попа как у Кардашьян• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
А як часто кололи, два рази на рік?
тоді лоб не коліть, лише міжбрівку. Я колю раз на рік, в травні, коли яскраве сонце починається, щоб не муружитись
Попа как у Кардашьян• 14 мая 2024
Ответ дляГарні диньки
а куди колять, щоб брові підняти? Мені здається, що м´яз лоба має підняти брів, тобто зробити його нерухомим ( лоб, ботоксом) не допоможе
Гірчинка• 14 мая 2024
Ответ дляМааарковная
Я вколола в межбровку і на протязі слідуючого місяця нерви, проблеми в родині і мене перекосило, одна бров вище іншої, одна сторона обличчя стала худіша за іншу і як за кору зла, бігала я по лікарях багато, фізіотерапія, плазмоліфтинг та куча всякого, допоміг час і гімнастика для обличчя, я розробляла м´язи. Але ще багато років на обличчі була як маска, особливо при емоційних всплескає:сміх, сльози. Ну що сказати Моршин в мене на лобі і біля очей не було десь 12 років, брови просто не підіймалися, а коли сміялася то і біля очей не мружилося, взявся той ботокс мертво.. і це 1 раз колола. З´явилися перші в 44 роки.
ЗаведУющая• 14 мая 2024
Только в вену