Снідаю авокадо• Изменено 14 мая 2024
Хто переїжджав далеко, як везли речі?
З одного краю України в інший. Їхати буду машиною, з дітьми. Найнеобхідніше спочатку хочу взяти, а потім поштою можливо вишлють ще частину речей.
Питання в чому, я не опитний водій, як в машину краще спакувати речі, в сумках/пакетах чи чемодан і ящики?
Взагалі в чемодані зручно щось перевозити? Бо мені здається він об´ємний, а туди влазить небагато.
Ще потрібно котів везти. Переноска, миска з водою, пелюшки, що ще треба для хвостатого? Їжу треба в дорозі давати чи дивитись вже по їхньому стану?
Я взагалі людина яка подорожує завжди з одним рюкзаком) І переїзди були, але не на дальні відстані. Тому цікаво у кого які лайфхаки по поїздкам машиною.
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Можно часть вещей отправить мист экспресс, можно и новой почтой но цены же у них какие…
Та отож. Новою поштою дуже дорого. Якщо габаритне, то взагалі краще по місцю нове купити, ніж старе тягти
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
Быстро выкачали воздух, запихали в чемодан и закрыли его на молнию.
А оно пусть там уже «распирает» :)))
Я так і зробила, тільки в картонну коробку спакувала))
От мабуть все ж таки ще й в чемодан запхну) Подушки, ковдри, рушники - якраз на чемодан і вийде)
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляЩа как дам
На котов обязательно одевайте шлейки, даже в переноске. У нас кошка выбила дверцу и если бы не шлейка, не знаю что и было бы. Вещи может упаковать в тюки из покрывал?
З речами вже визначились, все таки в вакуумні пакети найкраще. Набагато менше місця займатимуть.
А шлейки Ви маєте на увазі щоб з повідком були? Дуже дякую за пораду, якраз думала, а якщо вискочить десь по дорозі ...
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
И ещё совет: подпишите коробки чтобы потом не искать, например, посуду.
Все підписано) дякую!)
Бо потім як комусь щось терміново треба, шукати його будемо довго) Ми вже так колись шукали заварник для чаю 😂 Точно пам´ятаю що у коробці з кухонним приладдям, а де саме 🤷🏼♀️ Знайшли десь через рік 😆🤦♀️ В такій коробці було, що не термінові речі там лежали. Так вона і стояла. Я зверху глянула - немає. І все)) А потім таки ту коробку перебрала і чудо )))
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
И то что останется или идеально запакуйте и подпишите.
Или/И сфотографируйте ВСЮ квартиру. Где что лежит. Тот кто будет вам потом отправлять может НЕ найти то что нужно. А так вы ему фото - обвели на фото нужный мешок - ищи эту кастрюльку в этом мешке.
Вы просто потом и сами забудите
Супер порада! Дякую!!!!! ❤️👍🙏
Це ідеально! Так і зроблю!
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляIQ 80
Ви добре їх закрили? Пилосмоком повітря витягували? Ми в Ашані брали, то декілька разів використовували
Все добре закрито, і кришку перевіряла. Деякі нормально, а саме з теплими речами три пакети здулись((
Викачувала не пилососом, а насос був у комплекті до пакетів , ручний. Завтра спробую пилососом, дякую що нагадали) я про нього забула зовсім)
Снідаю авокадо
• 14 мая 2024
Ответ дляРекламама
Котикам візьміть пелюшки. І вологі серветки) Не знаю, як ваші, моїм треба попісяти, покакати, поригати - і тільки потім вони нормально їдуть)
У мене перше в списку - вологі серветки великі пачки 😆 Кожному по упаковці прийдеться брати))
Бо з дітьми те саме: попісяти, покакати, руки та обличчя від чогось відтерти )
Рекламама• 14 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ох) Удачі вам 💪)
фрау Гітта• 14 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Все підписано) дякую!)
Но все равно еще и сфоткайте где что оставляете.
Ща как дам• 15 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Вот такие шлейки были у нас. Причем я конец поводка привязывала к ручке переноски