сказочное_Бали• 14 мая 2024
Небинарность—это болезнь или как минимум отклонение?
Люди, которые не определились кто они, это не здоровые люди, с нарушенной психой, может и адекватные, но проблемы в семьи, детстве точно были. Согласны?
Результат:
вже голосів:
103 (55.68%)
Да
42 (22.7%)
Затрудняюсь ответить
40 (21.62%)
Нет
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляФіфачка
Рили, примите? В 14 лет? Что еще придумаете?
И такие бывают
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
Від дитячих травм напевно
І що це має змінити?
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Отак нам в голову всяку дічь втюхують,багато хто хаває...і виходять , збоченці,псіхи,і всяке .Але до них потрібно відноситись толерантно.
Якщо це хвороба,типу без статі...то до лікарів потрібно звертатись,і встановлювати стать.
Кому потрібно? Вам? А чому не звернулися і не встановили?
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
У мене був знайомий який був бі .
Він зустрічався з хлопцем і дівчиною паралельно.І з дівчиною на людях він ніколи не цілувався,а з хлопцем ...на кожному кроці.
Я спочатку старалась незвертати увагу,а потім аж нудило.Якщо вже так хочеться, то навіщо всим це показувати.
Мене би більше хвилювало те, що він одразу з двома зустрічався
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляФіфачка
Такая что на уровне законодательства в айди средний пол, это как по-вашему? Чьи права нарушаются если они заходит в мужской или женский туалет? Почему права они, а не мои, например? Меня спросили что я думаю на этот счет? Хочу ли я по сути с мужиком физически, который психически считает себя они делить туалет, раздевалку и пр?
А з чого ви взяли що ви з ними щось маєте ділити?
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляКороль дивана
Бо тварини не в курсі про хромосоми і поняття статі.
Ой, а люди в курсі і що це змінило?) Щезли геї, лезбійки?
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
І? Вас шокує шо він несе додатковий прапор?
А чому інші не несуть і ніхто ніколи не ніс на Євробаченні попарно гетеро?
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
Тому що не було бажаючих. Але ви можете взяти і ходити з ним вулицями, це не заборонено і навряд чи кому заважатиме.
Король дивана• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Геї і лесбійки не відкидають свою стать, свою фізичну природу. До чого тут вони до небінарності?
Зоркая Зорро• 14 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
Як це не несуть? Купа парочок була, купа пісень про любов. Це не вважається пропагандою гетеро?
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
От через гендерні стереотипи, до яких привчають дітей а дитинства, потім і виростають небінари
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляКороль дивана
Ну і небінари в курсі, і трансгендери, і? Це щось змінило у сутності питання?
жижифреймут• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
І? Це має йому якось допомогти ідентифікувати себе саме як чоловіка?
Когда жареный петух клюнет в виде болячки, то ОНИ быстро определит - простатит у него или молочница, и там он быстро себя идентифицирует)))
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Ви думаєте, жодний з небінарів ще й досі не хворів молочницею чи простатітом, рілі?
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...
жижифреймут• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
А писять в общественном туалете где ОНИ будут? Где захотят?) Туалеты только М и Ж, им куда?
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Прапор гетеро хто ніс?
Пік Антна• 14 мая 2024
Ответ дляКороль дивана
Что бывает в животном мире? Собака не может понять она самка или самец?
Моя собака девочка, но прыгает на девочек и ведёт себя как самец, да писает так! Ей 3 года, она всегда такая! Даже в течки не подпускала к себе кобелей, доминировала. Бывает и у животных такое!
сказочное_Бали
• 14 мая 2024
Ответ дляПік Антна
Это больше про характер
Король дивана• 14 мая 2024
Ответ дляПік Антна
Так она ведет себя как самец или небинарная собака? И вообще причем тут поведение к самоопределению. Пол это просто 2 хромосомы. Его нельзя выбрать. Как цвет кожи. Ну не берем во внимание интерсекс людей, речь не о них.
жижифреймут• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Вот я и спрашиваю небинар куда обратится за помощью? Как ОНИ будет выбирать - чисто женский врач или чисто мужской врач? Значит все таки когда надо, то он быстро определится, кто он?
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
Ну то не прикидайтеся, я ж вас не просила
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Ви ж сказали що на рівні законодавства врегульовано середню стать, вже самі забули?
Значить і туалети там є для такої статі) І це не фантазія до речі, вони дійсно існують, такі туалети та роздягальні. Тож нікому нафіг ваша дупа не потрібна окрім вас самої, на жаль. Як би вам не хотілося зворотнього.
жижифреймут• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Я не говорила. Отслеживайте, кто, что вам говорил. Я такого вам не говорила
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Навіщо їм обирати? Вони лікувати йдуть хворий орган, до відповідного лікаря і звертаються.
Яким саме чином це може визначити їхню внутрішню ідентифікацію?
Чи ви думали, вони до звернення в лікарню не бачили власних геніталій і не знали якій статі вон и фізіолгічно належать?
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляКороль дивана
А чому не беремо до уваги інтерсекс людей, не зрозуміла?)
жижифреймут• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Вы прикидываетесь? Или на самом деле не понимаете, о чем речь? С вами луше прекратить диалог, ваша мысль поверхностная
Горлаю зрання• 14 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Ну то припиняйте нести маячню і діалог сам собою припиниться. Не розуміє вона, бідна, що від звернення до гінеколога небінар не стане жінкою, це ж треба.
жижифреймут• 14 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Сам ФАКТ обращения в гинеколгию априори говорит о том, что ОНА Женщина.
Маячню несете вы