Залізна тьотя• 14 мая 2024
Чому коли стараєшся для учнів, таке ставлення до тебе погане?
Я репетитор,на уроки завжди готувала цікаві матеріали,витрачаю час на перевірку домашнього перед уроком,щоб на уроці обговорити все. Але є випадки ставлення батьків до тебе,як до чогось нижчого за класом. Чому коли стараєшся на всі сто ще й затопчуть?
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
приведите пример
Дитина сказала батькам,що я не контролюю домашнє завдання,хоча я перевіряю і вказую кожну помилку.
Моська-слон• 14 мая 2024
Одні оцінять, інші - ні. Але ж ви не для тих батьків стараєтеся, ви просто звикли добре виконувати свою роботу незалежно від чужої оцінки.
Моська-слон• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну ок. Тепер вибір за батьками, кому вірити.
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Так,я звикла робити все добросовісно
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Так,у мене ж вся переписка є з учнем,він мабуть не очікував ,що я її мамі скину
Хропочка з гривкою• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так,я звикла робити все добросовісно
Это не взаимосвязано. Они так относятся, не потому что вы хорошо работу делаете.
Вишиванка• 14 мая 2024
я заняття проводжу в зум під відеозапис, Запис скидую разом зі звітом і ДЗ в спільну групу, де я, учень, батьки. Ніяких проблем.
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляВишиванка
Я так само. Діти про це не знали
Вишиванка• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я так само. Діти про це не знали
я одразу питаю у батьків про запис уроків, всі погоджуються, бо так можна переглядати матеріал. Але в мене тільки старші класи і підготовка до ЗНО. З меншими дітьми можна очікувати різні ситуації, бо зазвичай займаються з під палки
Кундалина• 14 мая 2024
Бо всім вгодити неможливо, завжди знайдуться токси які будуть недовольні
Моська-слон• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Якщо ви репетитор, то маєте знати, це стається часто. Учні бояться, що їм попаде, і свою провину звалюють на вас перед батьками. Звичайна робоча ситуація.
Також рекомендую зберігати записи з дошки під час онлайн-уроку, бо будуть закидони, що ви того не проходили.
Моська-слон• 14 мая 2024
Ответ дляБадабум
Це споживацьке відношення. Вам платять, ви - сервіс.
Споживацьке ставлення -це нормально. Вони ж споживачі послуг. Але зневажливе ставлення - зовсім інше.
Бадабум• 14 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Я не вважаю, що лікарі та вчителі - то послуги.
Моська-слон• 14 мая 2024
Ответ дляБадабум
Думаєте, це ваші друзі?
Безпринципова• 14 мая 2024
Ответ дляБадабум
Лікарі та вчителі є найважливішими професіями в світі. І готувати цих среціалістів потрібно доручити найкращим закладам держави, за найвищим стандартом.
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляВишиванка
Так батьки за запис,але ю домашнє я обговорюю з дітьми у чаті.
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляКундалина
Дякую
Залізна тьотя
• 14 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Я зберігаю записи і ще й кидаю потім батькам для перегляду,після кожного уроку пишу фітбек
Бадабум• 14 мая 2024
Ответ дляМоська-слон
Думаєте, це ваші друзі?
Послуга - це автомийка або нігті, наприклад. Вони мають конкретний зміст. А коли я працюю з іншою головою, я не можу нічого гарантувати. Така праця розрахована на співробітництво сторін, аніж однобічне споживацтво. Ось тому я кинула. Батьки впевнені за гроші куплять готовий результат.
Моська-слон• 14 мая 2024
Ответ дляБадабум
Ну то хай собі думають, їхні особисті проблеми.
120-120-120 (не худею)• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так,я звикла робити все добросовісно
Заведите тетрадь и отмечайте проверенное задание.. чтобы показать!
Да, надо показать результат, ребенок мог и приврать или ляпнуть что-то не то.. а родители - это всегда ОЧЕНЬ тяжелый контингент.. это всегда мда и ох... увы.
Сіточка• 14 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Одразу прошу вибачення за дещо жорстку відповідь. Я теж репетитор і розумію вашу проблему, але... На мій погляд справа не у наявності записів занять (до речі, я їх не веду), а у різниці світоглядів вашого і батьків (відповідно і учня). Судячи з вашого питання, ви й самі це відчуваєте. Коли я стикаюся з такою ситуацією, я переходжу на режим ’не просять - не мечі бісер’ і починаю шукати нового учня, бо результату з цим ледацюгою не буде, а отже не буде і задоволення ані для вас, ані для батьків, які, звісно, винуватимуть саме вас, а не своє дитятко. Зараз в мене 4 учні ще з минулого року, а у цьому році я вже розпрощалася з трьома, а 2 нових ніби тримаються поки що. На жаль, жоден з них зірок з неба не хапає, але завдяки міцному контакту з батьками вдається досягати суттєвого прогресу. Така є правда нашої з вами діяльності. Отже, не переймайтеся, успіхів вам і задоволення від прогресу ваших учнів.
Залізна тьотя
• 15 мая 2024
Ответ дляСіточка
Та ні, учениця здібна,з двієчниками одразу прощаюся,з тими,хто не вчить теж,також перестала працювати з тими,хто не оплачує відразу. Просто дитина як мама сказала трохи розлінувалася, конфлікт вирішили
Залізна тьотя
• 15 мая 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
В мене все зафіксовано