Купи слона• 15 мая 2024
Холоденко лучший психолог века!
Результат:
вже голосів:
16 (59.26%)
Да она лучшая
11 (40.74%)
Самая прекрасная на свете
Гірчинка• 15 мая 2024
Ответ дляЦвіпканя
досить себе тут піарити
А что? Павлику можно, а ей нельзя? Обидно)
Поміркована думка• 15 мая 2024
Чого ця тьотка хоче? Я теж кращий психолог, маркетолог, суєтолог, вірусолог століття. Що вона цьому століттю принесла, що вона людям принесла.?? А х да.. піз..ш .
Поміркована думка• 15 мая 2024
Ответ дляМарічка
Мені здається всі ці психологи від своєї психології трошки самі кришою їдуть.
Як психолог підтверджує, маю 50 відсотків колег геніїв, 50, яких сама боюсь..
Княгиня пітьми• 15 мая 2024
Не знаю як психолог, але те як вона тролить мосійчук мені подобається. Плюс вона попереджала про наступ з півночі, починає збуватися. Плюс вона озвучує знущання над народом
Сіґеле-міґеле• 15 мая 2024
Разводятся ещё чаще, потому что они не терпят и видят то, с чем бесполезно бороться
Колгоспниця• 15 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Про Сумы она п..ла. Что там и где сбывается? Да и троллинг от выехавшей задницы как-то глупо выглядит.
Княгиня пітьми• 15 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Наступ на харьков это постановка или вы думаете, что сумское направление не затронут этим летом? Именно выехавшие жопы и могут троллить , к нам же постучится сбу.
интайм_не_предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
То може вона не психологиня, а ясновидиця? Наташа ти там подумай про перекваліфікацію
. Плюс вона полюбляє гордона, а він її, який в свою чергу така собі кацапська консерва, яка свого часу продавала онкохворим пірамідки, через нього багато людей померло. Плюс вона як і мізері втекла з країни і тепер обидві тошнять , про те як треба воювати і все пропало.
Княгиня пітьми• 15 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну шо ви носитесь з тим, що втекли за кордон? Ми не можемо виїхать і роти нам тут закриють швидко, то ж я їм дуже вдячна, що вони озвучують цей бєспрєдєл і знущання над нами. Воюйте самі, відпустіть тих кому це не потрібно і все, ніхто тошнить не буде. А так знищують людей, а списують на рашку і холоденко.
интайм_не_предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Тобто не рашка вбиває нас?
Крайня невістка• 15 мая 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Думаете, психологи не разводятся? Или нет семейных проблем?
Думаю, что психолог не должен продвигать модель своей семьи другим - это не профессионально. И да, думаю, что человек у которого проблемы в семейных отношениях не умеет строить эти самые отношения. Получается, либо он не пользуется своими собственными советами, либо его советы совсем бестолковые.
задумчивая мордочка• 16 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Сестра Павлика и кума Кароль.
і онучка пані Монро