Мати тріля• 15 мая 2024
Хорватія , відпочинок з дітьми
Хто був в Хорватії, де саме краще всього відпочити з маленькими дітьми? На березі чистого моря і гарного пляжу ? Чи варто туди їхати з дітьми? Дякую 🙏
Додекаэдр• 15 мая 2024
Моим зашло в том году 7 и 12 детям уже возраст позволял и на экскурсии ездить и питаться в кафе . Если дети совсем маленькие что нужно готовить тогда это не отдых и лучше действительно в Турцию , там все предназначено , для отдыха с детьми
Мати тріля
• 15 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
З маленькими дітьми краще Туреччини нічого нема )
В Туреччину не вийде ніяк тільки на території шенгену
Мати тріля
• 15 мая 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ні готовити не треба , треба готель з харчуванням, але переживаю за море та пляжі , щоб були для дітей . В Туреччину на жаль не вийде ((((
На паровозе• 15 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Греція, Кіпр, Іспанія.
Синиця у спідниці• 15 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Греція, Кіпр, Іспанія.
Була у всіх країнах цих ) Якщо діти малі, то все одно в Туреччині краще) Якщо старші - так, варіантів повно. Автор не буде готувати, потрібна перша лінія, думаю. Але й бюджет не озвучений )
Шукаю трусики• 15 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А куди порадите їхати?Бюджет не важливий
Синиця у спідниці• 15 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Тоді Грецію дивилася б - материкову чи Крит
Шукаю трусики• 15 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую
На паровозе• 15 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Я теж була у всіх цих країнах і у Туреччині. В Іспаніїї не на олл, а в Греції і на Кіпрі олл інклюзів. Туреччина сподобаламь найменше.
Синиця у спідниці• 15 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Мені на Кіпрі олл не сподобався, там прикольний інший вид відпочинку. А от в Іспанії готелі зі своїми пляжами на пальцях можна перелічити, а на міських з малими дітьми - таке собі задоволення. Але, звісно, кожному своє. Не сперечаюся ) Відпочивати кругом добре )
Цветочница• 15 мая 2024
Ответ дляМати тріля
А почему только на территории Шенгена можете? Это такие правила где-то строгие?(
Поторописька• 15 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
Макарська також та Примоштен - буде пісок і не глибоко.
Песок в Макарской? Смотрела видео, везде гальку видела
Мати тріля
• 15 мая 2024
Ответ дляЦветочница
Так , ми хочемо на авто і не проходити прикордонні контролі , по шенгену краще
Губной рояль• 15 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
А на Кіпрі в якому готелі були?
На паровозе• 15 мая 2024
Ответ дляГубной рояль
А на Кіпрі в якому готелі були?
Нисси бич резорт в Айя-напе. Там потрясающий пляж с трехцветным морем.
Губной рояль• 15 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Дякую, знаю про цей гарний неймовірний пляж. В якому місяці їздили?
На паровозе• 15 мая 2024
Ответ дляГубной рояль
В жовтні.
Минулого року була в вересні, аое в Ларнаці і в апартаментах. Чудово було, аье пляж не такий класний.
Губной рояль• 15 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
В жовтні.
Я також про Кіпр думала цього року, особливо, хотіла на Коннос біч, але вагалася, що пересадка на літак. Дякую за відповідь.
На паровозе• 15 мая 2024
Ответ дляГубной рояль
Я минулого року добу їхала до кракова, а потім літак. Тому цього року планувала на халхідікі, теж добу їде автобус, але прям туди. Але вирішили їхати з сестрою і відпочинок, вона в іншій країні, тому зупинились на Хорватії. Так 30 годин , але без пересадок і зноомальним багажем за двох з дитиною 10 тис туди і назад.
Губной рояль• 15 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
О, і я зупинилася на Хорватії, автобусом.
В кого тако було• 15 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Да, там вполне отличный песок. И хороший заход в море.
Мати тріля
• 15 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
Яка краса 😍 це ваші фото в цьому році?
Поторописька• 16 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
А что это за пляж, подскажите?
В кого тако було• 16 мая 2024
Ответ дляМати тріля
Яка краса 😍 це ваші фото в цьому році?
Так, це квітень.
В кого тако було• 16 мая 2024
Ответ дляПоторописька
А что это за пляж, подскажите?
Это пляж Макарска возле парка и детских площадок, если вы знаете, дальше по кромке слева дорога к маяку.
В кого тако було• 16 мая 2024
Багато хто думає, що в Хорватії немає піщаних пляжів, але це не так, вони є навіть у Спліті, де майже всюди галька:) і місцеві знають ці пляжі. А ось пляжі у Оміші та Примоштені - НЕ найпопулярніші курорти, але там супер. Це також фото цього року.
Поторописька• 16 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
Не, не знаю(
Наверное, на окраине где то
Будем искать
Благодарю
Наверное, на окраине где то
Будем искать
Благодарю