Горня капучіно• 15 мая 2024

Хто худнув за допомогою гіпнозу, напишіть будь-ласка

Проблема в запиті, з початком війни вже +20 кг і гладшаю далі. Не можу зупинитися, щоб не переїдати. Клієнтка сьогодні здивувала (я парикмахер), схудла на 11 кг, проходила сеанси у гіпнотерапевта. Задоволення не дешеве. Дайте відгуки будь-ласка, хто також це робив за допомогою гіпнозу. Ще чула за уколи якійсь для схуднення. Може теж хтось робив.
Ноунэйм• 15 мая 2024
Вы забыли написать, что кроме гипноза там есть ещё одно условие- не есть 4 вида продуктов и именно на них через гипноз формируется запрет. Это НЛП.
Проходила эти сеансы несколько раз. Максимум 5 кг сбрасывала, но именно на эти 4 вида продуктов сформирован запрет уже на много лет

Само_достаточная• 15 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
Запретів не було. Їла усе як раніше. А вага кожного дня -200 до -800 гр. І сантиметри дуже уходили.
Я би ще раз їх би знайти хотіла. Але у інтернеті загубила їх.
Злива інформації• 15 мая 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Може треба знайти в чому причина і з нею попрацювати.
Гіпноз як закінчуються сеанси вага вертається
Причина в трм что жрет много, чего ее искать.
Тоскующая• 15 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Дякую!!! А скільки ви синули?
Не ведитесь. Это реклама. У этой советчицы это не первая тема с оплаченным постом со ссылкой. Я сама раньше таким зарабатывала))
Тоскующая• 15 мая 2024
Ответ длякураГАЛЯ
может это фрилансеры на постинге зарабатывают? сначала спрашивают что-то, потом сами же с другого акка дают ссылки)
Именно.
Атиква• 15 мая 2024
Я худнула за допомогою ротовірусу. Мінус 5 кг ха три дні при вазі 42 і росту 165. Навіть не знаю, рекомендую чи нє. Але враження незабутні, та й вага втрачається, навіть якщо ти цього не хочеш
Само_достаточная• 15 мая 2024
Ответ дляЗлива інформації
В мене знайома каже що на зож разом з чоловіком. Пішла до них на обід. Я стільки за пару тижнів не з´їм. А вона дуже велика жінка.
Зараз зменшила усе ще більше. Вага сходе.
Гіпонозом швидко і без мороки.
Чекаю літа. Кавуни,кабачки,огірки,капуста,фрукти буду літом на тому що вродить.
Атиква• 15 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Кашпіровський і Чумак увійшли в чат
Я біжу з банкою води
Злива інформації• 15 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Якщо допоможе, передам вам домашніх пирогов з картоплею
Так вы пироги едите, конечно не похудеете так.

So_so• 15 мая 2024
Вы есть не прекращайте, а начинайте нажратое тратить. Когда понимаешь сколько усилий стоит за условной конфетой, проще не есть.
Само_достаточная• 15 мая 2024
Ответ дляSo_so
Грубо. У кого проблеми з вагою потребують підтримки.
кураГАЛЯ• 15 мая 2024
Ответ дляТоскующая
оооо не зря я заподозрила
Слоник-тоник• 15 мая 2024
Ответ дляMarianna06Boeva
23 кг вже, п‘ятий місяць пішов. До бажаної ваги ще 14 кг
Ви не могли би мені теж в особисті надіслати посилання, будь ласка?