Некомильфо• 15 мая 2024
Хто займається тендерами до вас питання
Дівчата, хто займається тендерами, підкажіть будь ласка, якщо треба провести відкриті торги на БМР для стадіону шкільного, то можна вибрати "відкриті торги з особливостями" чи звичайні треба обирати? Просто я з початку війни не проводила відкриті торги і заплуталася. Дякую за відповіді.
Патика-мотика• 15 мая 2024
’Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.’ - Постанова 1178
Тобто, зараз в загальному випадку ви проводите торги з особливостями.