ОбережнаЯ• 15 мая 2024

Посоветуйте гигиеническую помаду из масс маркета, питательную

Взяла Нивею, ощущение, что водой помазала, раньше была нормальной.
Посоветуйте, чтоб в Еве или Просторе купить можно было
Фляшунька• 15 мая 2024
Кармекс?

автор ОбережнаЯ • 15 мая 2024
Ответ дляФляшунька
Кармекс?
Спасибо, сейчас зайду гляну
Не виправдовуюсь• 15 мая 2024
В аптеці топікрем бальзам
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2024
Не хочете спробувати бальзам Eucerin? Розумію, що він значно дорожчий, але в нього і витрати менше, на довше вистачає і ефект гарний. Я придбала наприкінці серпня, був хейліт. Користуюсь щодня 1-2 рази на день, цього достатньо і він ще не закінчився. Хейліт в мене повністю зник приблизно через днів 7.
дякую аж підскакую• 15 мая 2024
Кармекс или вазелин

https://www.notino.ua/vaseline/lip-care-balzam-dlj...
дякую аж підскакую• 15 мая 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Он классный и еще хороший image

https://eva.ua/pr625268/
Но он явно не бюджетный
А шо сталося?• 15 мая 2024
Я ля Рош использую, зимой. Но у него не очень приятный вкус. Но губы хорошо восстанавливает
автор ОбережнаЯ • 15 мая 2024
Нашла Кармекс, возьму его и еще eucerin поищу
Свекруня• 15 мая 2024
Если губы прям проблемные, и то не в самый холодный сезон, лучше вложиться в что-то эффективное. Для меня это Локситан и Кодали.

автор ОбережнаЯ • 15 мая 2024
Кармекс на губах жирненький и будто мятный, сильно холодит)
Не виправдовуюсь• 15 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Мені кармекс узагалі жоден не підійшов
Доль Чекомбана• 15 мая 2024
Порадьте хтось без запаху. Вони всі так смердять!
автор ОбережнаЯ • 15 мая 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мені кармекс узагалі жоден не підійшов
А что вам не понравилось?
Не виправдовуюсь• 15 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А что вам не понравилось?
Не зволожували мені взагалі. У мене губи часто кірочкою прям беруться, то кармекс узагалі не допомагав її позбутися
автор ОбережнаЯ • 15 мая 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вот 5 минут прошло, он на губах и я понимаю о чем вы - на губах жирненько, но ощущение стянутости не проходит… 125 грн в трубу))) ладно, куплю что остальное посоветовали.
Визуально симпатично и глянцево конечно…
delphoto
автор ОбережнаЯ • 15 мая 2024
Купила такой
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Він в аптеках є. Краще дивитись ціну через таблетки.юа, значно дешевше буде ніж прийти в аптеці спитати. В мене той, що по середині.
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Он классный и еще хороший image

https://eva.ua/pr625268/
Но он явно не бюджетный
Автор купила Кармекс, зараз він на сайті 107 грн, а юцерін 167 грн. Чесно кажучи, різниця не дуже велика