Пузата Хата• 15 мая 2024
Продаж авто через Дію
Хто вже користувався цією послугою в Дії, чи є якісь умови в скільки оцінити своє авто.
Ставити ринкову чи можна нижче поставити?
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Нижче, я 1000$ поставила
Як довго у вас зайняв процес продажу в Дії?
Бо мені багато хто говорить, що в мене нічого не вийде.
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Через Дія може не пропустити. Нам прийшлось в сервісний центр їхати
З якими саме труднощами стикнулися? Чому не пропустило?
Все буде• 15 мая 2024
У вас перший продаж авто в році? Тоді ставите будь-яку ціну за домовленістю сторін
Все буде• 15 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Тому що так Дія працює) пропустило, зняло десь 1 тис грн, потім написало помилка і повернулись кошти
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Так, перший.
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Зрозуміло
Все буде• 15 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Чому?
Тому що дані не підтягне. У мене айді, в продавця звичайний паспорт. Заптшіться в сервісний центр і за 20 хв переоформите
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Як не підтягне, якщо вони є в дії
Все буде• 15 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Як не підтягне, якщо вони є в дії
Що є? Паперовий паспорт чи документ під час війни? Це різні речі
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Вибачте, але не зрозуміла, що ви хочете мені пояснити.
Все буде• 15 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Хочу пояснити, що паперовий паспорт не підтягується в Дія) те, що у вас є в Дія - це е-документ.
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляВсе буде
Дякую
Шопингмонстр• 15 мая 2024
Авторе, дуже швидка та зручна процедура. Щодо паперового паспорту - не беріть до уваги. І в мене, і в продавця - паперові. Це зовсім не вплинуло на процедуру, все оформили. Вартість можете хоч 1 грн указати. Податок не береться з 1 продажу, тому до вартості питання ні в кого не має. Все оформили швидко. Тільки номери та техпаспорт мені прийшли через 2.5 тижня.
KKrapochka• 15 мая 2024
Також переоформляла через дію. В обох сторін паспорти старого зразка, проблем не було ніяких.
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Дякую
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляKKrapochka
Дуже вдячна за відповідь
Щебетушка• 15 мая 2024
Вчора ввечері подали запит на перереєстрацію. Чекаємо на підтвердження, поки немає. Гроші зняло
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляЕвга-9246
Переоформила тиждень тому. Маю паперовий паспорт. Все ок пройшло. Техпаспорт вже підтягло в Дію, паперового ще немає.
Дякую
Пузата Хата
• 15 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Напишіть, будь ласка, як у вас буде якийсь результат.
Щебетушка• 16 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Добре
Щебетушка• 18 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
У вівторок ввечері після 19 подали документи.
Сьогодні 18.05 підтягнулися у Дію.
У продавця паперовий паспорт та загран є. У мене паспорт ID.
Сьогодні 18.05 підтягнулися у Дію.