yulisa• 15 мая 2024

Діловод в ЗСУ

Дівчата, вітаю!
Мені 45 років, двоє дітей 12 і 16 років. Батьки поруч є, для підстраховки.
Хочу влаштуватися на посаду діловода в ЗСУ, щоб чоловіку дали відстрочку. Я в такому випадку буду військовою.
Хвилює ще навчання, яке триватиме місяць. Як воно проходить для жінок?
Хто працює чи родичі ваші працюють все нормально?
Бокс-орун• 15 мая 2024
А если устраиваешься деловодом в ТЦК, а не военную часть, то тоже могут куда-то заслать? ТЦК же на одном месте находятся, а не ездят по Украине.

Миллениалка• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А що заважає???
Мешает то, что эти места дорого стоят, я узнавала, с улицы туда не берут.
df364tye3• 15 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Конечно риск. Уволиться не сможет. Куда послали - туда и едет
ну а куда могут послать ,,, в купянск , делопроизводство вести ,
в часов яре, сводить счета ,,,
вопрос , как вдали от дома с мужиками , не изуродованными образованием , интеллектом , манерами ,,, по простому, не пустят ли , по ,,,
ВсеЧетко• 15 мая 2024
Ответ дляБокс-орун
В тцк то взагалі по великому блату беруть.
Бокс-орун• 15 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
У вас є можливість влаштуватися ? Пробуйте звісно. За весь період військового стану у нас жодна не прийшла з тцк. Чесно. Все по знайомству. Жінки, коханки, доньки.
Что значит ни одна не пришла из ТЦК? Куда не пришла и почему? Объясните , пожалуйста
Миллениалка• 15 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
За зарплату мужа
Какую зарплату, если его мобилизируют?
БезникаяЯ• 15 мая 2024
Ответ дляБокс-орун
У в/ч, за направленням тцк)) така собі служба зайнятості)

Бокс-орун• 15 мая 2024
Ответ дляВсеЧетко
Почему тогда вакансии есть на сайтах по поиску работы?
GaleTTa• 15 мая 2024
У меня знакомая медик. И говорит там пофиг кто ты, ездят на дежурство в лес по очереди все по графику
Вообще не факт• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А що заважає???
Та нічого. Просто ви будете на таких само умовах, а саме ’без права відмовитись’ і невиконати наказ.
Поїдете куди скажуть, житимете, де поселять.
Якщо це прикордоння, то селять в хатах, які не жаль, як правило це розвалюхт з мишами під подушкою(я не брешу, так хлопців на Полтавщині розмістили, не спеціально, просто всі хати позаймали тоді військові, коли їх в те село завели).
Душ може бути і раз на тиждень.
Холодно, некомфортно і т.д. , то армія не санаторій
Часто густо, ті хто багато часу в казармах і ті хто на 0 в бліндажах, потім з суттєвими проблемами з легенями на все життя
Всім шампаньського• 15 мая 2024
Ответ дляБокс-орун
Всі по знайомству, а не тому що пішла у тцк, стала на облік, і їй запропонували в частину діловодом.
Це все інакше робиться. Є наприклад, знайомий, каже , що влаштує, іди проходь ВЛК ставай на облік, приходь за відношенням до мене в частину і неси їм. І тоді іде оформлення довге і нудне. Якщо знайомий простий кадровий ніхто. Але , якщо крутий хтось, то бистріше. Місяць може.
Чай не пью, только кофе• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А я й думаю про них. Я зараз не працюю, якщо чоловіка мобілізують - як я дітей буду годувати???
Вашому чоловікові будуть платити зарплату. Чи він Вам свою карточку не віддасть чи не переведе кошти?
Ольга-f5e3• 15 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ну мабудь же знайомі, а не просто знайшла вакансію і подала запит.
Если б шла по знакомству, то здесь бы вопросы не задавала, ей бы все знакомые и поведали
Ольга-f5e3• 15 мая 2024
Ответ дляУсміхайлик
Я б зробила підставу для відстрочки чоловіку. У вашому випадку, можливо, народила б 3 дитину й виїхала б усією родиною. Якщо б робота тримала чоловіка в Україні - витратила б гроші на групу інвалідності чоловіку
Ей 45 лет. Думаете ей так просто забеременеть и родить?
Всім шампаньського• 15 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Ну то хай пробує. Це ж таке.
Миллениалка• 15 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну какую зарплату и сколько ему будут платить? Автор правильно мыслит, только это маловероятно без знакомства.
Чай не пью, только кофе• 15 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Таку ж саму на яку вона розраховує як діловод.
Бокс-орун• 15 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
А если я не военнобязанная, просто подала резюме на вакансию в тцк, то тоже надо сначала ставать на учёт, а потом теоретически меня туда возьмут на работу?
Миллениалка• 15 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так автор возле дома будет работать, а муж черти где в окопе и ещё купить ему все надо, понимаете разницу?

ГЛЮкоза• 15 мая 2024
Ответ дляЮля-ffda
Це 100% переїзд в те місто, куди скажуть. Навчання для жінок більш-менш, вони окремо живуть від чоловіків. Але все одно тренуються до того, що кров з носа і блювота. З 20 жінок навчання закінчують 10, саме ті не закінчують, що на діловода. Це реально важко. І діловод в ЗСУ - це зараз дуже неприємна спеціальність, бо бачиш хабарі, а сказати не можеш, відкати бачиш і плачеш. В мене знайомий військовослужбовець після поранення став діловодом у тилу і каже, що це гірше, ніж воювати.
Какая грустная история. Но не правдивая. Они не тренируются, деловод это деловод,без звания
Миллениалка• 15 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Вот да, меня с моими 100+ готовы взять, явно понимая, что тренироваться я не смогу)
Чай не пью, только кофе• 15 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Не факт, що вона буде працювати біля дому.
Святатабожа• 15 мая 2024
Автор, мне кажется вы недостаточно серьезно относитесь к вопросу мобилизации. Штурмовать посадку вас, конечно, же никто не отправит, но работы там реально много (плюс по зп все норм), но это реально армейская служба и вы станете по сути солдатом при исполнении. Нужно быть готовым, что в любом момент вас могут перевести в другой город, в том числе и фронтовой. Если дети маленькие и вы привязаны к дому, то решение такое себе.
Все возможно• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Так, сказали, що місяць буде учебка
Значить звільнитись ви не зможете. Якщо надумаєте виїхати, проблема. Хоча, питайте як це буває для мам неповнолітніх дітей.
Своего не предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Где? Я искала, нет нигде без знакомств 🤷
Ворк юа
Даже мне предлагали вакансию бухгалтера
Миллениалка• 15 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ворк юа
Даже мне предлагали вакансию бухгалтера
ЧуднО, а я уже больше года ищу и только за взятку готовы взять, конечно возможно, их мой ребенок 4 лет отпугивает ...
Луноходик_Ик• 16 мая 2024
https://www.wonderzine.me/wonderzine/life/experien...

Ось тут написано ) що за робота
Полтавська галушка• 16 мая 2024
Ответ дляУсміхайлик
А потім на форумі писали б про корупцію в Україні 😡
Миллениалка• 16 мая 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Когда вопрос стоит о жизни, то коррупция уже неважна. Тем более, что как раз запрет на выезд и мобилизация вне закона.
Чавонадо• 16 мая 2024
Ответ дляВсеЧетко
Цікаво, а на учебку діловодів на полігон посилають стройову службу проходити?
Так, у всіх повинна бути військова підготовка. Зараз діловод тільки військова посада, цивільних немає