Мейк-ап форева• 15 мая 2024

Підробіток на літо для підлітка. Який? м.Київ

Вітаю, шановні порадниці! Маю питання. Є підліток (16 років) який закінчує 9 клас, літо буде проводити в Києві, має на меті заробити грошей і восени десь чкурнути на канікули.
Питання, де шукати підробіток? Може знаєте які спільноти в тг, фб? Поділіться власним досвідом або досвідом своїх дітей /знайомих.
Цікаві історії успіху або не успіху теж пишіть.
Дякую кожній за увагу.
Цветочница• 15 мая 2024
У вересні чкурнути треба в 10 клас)

Незнакомлюся• 15 мая 2024
Послухаю
Мядуза аля моргонер• 15 мая 2024
Теж цікаво.
Не прохожу мимо• 15 мая 2024
Ответ дляЦветочница
У вересні чкурнути треба в 10 клас)
Не обов´язково) є і інші варіанти, навіщо просиджувати 10-11нащо?
Кинг-Конгша• 15 мая 2024
Залежить від міста, мабуть, Мій в минулому році не знайшов нічого, а старший, 20 років, працював в кафе, 10 днів на місяць, за 2000 грн
Подмигашка• 15 мая 2024
Шукати виключно серед знайомих. Бо за КЗОТом , щоб 16 річна дитина могла працювати,потрібно створити багато умов, що незручні роботодавцю. А працевлаштування нелегальне- це точно не те, у чому треба заохочувати дитину
Цветочница• 15 мая 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Якщо є варіанти , то добре. Підробіток це тимчасово.

автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляЦветочница
У вересні чкурнути треба в 10 клас)
Так і буде! Але ж канікули ніхто не відміняв. Мені особисто дуже приємно, що людина думає і вже прикидує план на майбутнє. Вай нот?
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляКинг-Конгша
м.Київ (зазначила у темі питання)
Все до блиску• 15 мая 2024
Мій буде давати уроки німецької мови онлайн.
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляПодмигашка
Згодна. Тут багато факторів (вік, війна, хотілося б щось поближче до дому, в ідеалі 15 хвилин пішки або не велосипеді). Критеріїв багато, але ж я і звернулась в найкращу спільноту з цим питанням, тут усі топові дівчата, все знають.
Оябунчик• 15 мая 2024
Заходит значит ваш подросток на work.ua создает резюме за 15 минут, указывает что умеет, свои качества, желательно с фото и пишет что готов к любой работе и будут звонки, из 10 звонков 1 будет нормальный и так искать, ну и самому рассылать свое резюме где требуется подработка, на олкс так же можно смотреть работа на выходные бывает нужны люди.
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Дякую.
Оябунчик• 15 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Дякую.
У знакомых тоже есть дочка 16 лет, хотела работать, но им страшно куда-то девочку отправлять в 16 лет и они ей предложили вариант домашней работы, уборка всей квартиры пару раз в неделю, мытье всей посуды каждый день и готовка на всех еды (тренировка и обучение) и давали ей в месяц просто деньги как за работу:) Можете подобное сделать.
Намакушка• 15 мая 2024
Моя дочь будет давать уроки английского, есть уже два ученика.
Молчалка• 15 мая 2024
Вожатим
Вигулювати собак
Нянька
Листівки
Колцентри
По всіх знайомих ,ще перебіжіться. То найефективніше зазвичай.
Молчалка• 15 мая 2024
Я шукаю, когось для малих ,такого , табличку множення підівчити, читати. . . Але не ваше місто.
olena_shch• 15 мая 2024
Влітку є попит активний на вигул домашніх тварин. Особливо собак, там хоч не хоч).
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Ми і так його напрягаємо страшенно. Школа, додаткові заняття. Із вільних днів лише субота і неділя в ці дні дороблює домашку та якісь справи типу : поскладати речі на прання, прибирання зони його відповідальності (туалет) він слідкує аби був папір, вимите дзеркало, щоб було чисто. Гроші за це не отримує, бо оплачуємо репетиторів.

автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляНамакушка
Супер. Бажаю удачі і наснаги.
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Вожатим
Вигулювати собак
Нянька
Листівки
Колцентри
Супер. Дякую. Цікаві ідеї і наштовхують на думки. Згадала, що син грає на піаніно, може десь згодиться.
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Давайте до нас в Київ. Табличку множення - легко, ще і на піаніно заграють.
автор Мейк-ап форева • 15 мая 2024
Ответ дляolena_shch
Супер. Це підійде. З песиками ладить (є досвід). Дякую.