Дівчата, вітаю!
Мені 45 років, двоє дітей 12 і 16 років. Батьки поруч є, для підстраховки.
Хочу влаштуватися на посаду діловода в ЗСУ, щоб чоловіку дали відстрочку. Я в такому випадку буду військовою.
Хвилює ще навчання, яке триватиме місяць. Як воно проходить для жінок?
Хто працює чи родичі ваші працюють все нормально?
Міняйловна• 15 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Сегодня деловод, завтра штурмовик. Вы подумайте. По факту, знакомая работала, еле ушла. Уволиться оттуда ой как не просто.
Ой це да...
КошкинДом• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Для цього там достатньо чоловіків
А вы знаете ,что женщины там должны иметь покровителя? муж вас готов с кем то делить?
Ответ дляСтрибну в гречку
А дітям мама вже не треба? Чи ви думаєте ви зможете додому їздити?) 15 днів 2 рази в рік і це якщо дуже пощастить. Тому що зараз, наприклад, багатьом бригадам взагалі відпустки заборони
А навіщо там мені ще ліжко видавати? Якщо мій робочий день з 8 до 17 год?
Звісно, кожного дня буду їздити додому, нікуди мене не перемістять звідти !
Санька-4b93• 15 мая 2024
Ответ дляВсеЧетко
Цікаво, а на учебку діловодів на полігон посилають стройову службу проходити?
Думаю, да. По крайней мере, бухгалтера проходят учётку, они ж присягу принимают
Перловая Кашка• 15 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Немає такого! Навіщо ви це пишите? В мене є знайомі, приятельки, які працюють на тилових посадах ще з 2022-го. Ніхто їх не посилає у військо безпосередньо.
Міняйловна• 15 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Мабуть не одного буде мати
Тепличная• 15 мая 2024
Знайома працює бухгалтером, але ще до повномасштабної влаштувалась. В тилу, нікуди на посилали. Ще одна на початку війни пішла на паперову роботу, саме для відстрочки чоловіку. Послали на схід. Не на 0, але досить небезпечно.
Санька-4b93• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Серьезно? А если часть переведут?
КошкинДом• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Вы будете работать там, куда вас пошлют и распределят!!!
Ответ дляСтрибну в гречку
Окрім мами, дітям ще батько потрібен. А його на посаду діловода не візьмуть...
Стрибну в гречку• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Ви зараз шуткуєте?)) або це так зомбування працює? Скажуть їхати в Запоріжжя поїдете туди, скажуть в Суми і туди поїдете. Права на звільнення не має. Права казати свої побажання теж. Зараз на фронті жопа і послати бригаду можуть будь куди. Мій вже рік без ротації в жопі, а йшов то в тероборону міста. Ще один в такій жопі на іншому напрямку. Всі діловоди та інші жінки з ними
Сама купляю квіти• 15 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Это был прикол, моя знакомая была бухгалтером, еле ушла, там без серьезной причины не уйдешь. А, автор хочет отсрочку мужу, соответственно она будет мобилизована в ряды ЗСУ, т.е ей нужна не гражданская должность где-то в тцк
Ответ дляСтрибну в гречку
А що мені робити???
Чорт і Шо• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Для цього там достатньо чоловіків
Тю. А мобилизация тогда зачем?
Ольга-f5e3• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А що мені робити???
А с чего вы решили, что вас 45-ти летнюю вдруг возьмут деловодом в ЗСУ??
Сама купляю квіти• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А що мені робити???
Автор, для начала хорошо подумать, попасть в армию легко-уйти ой как не просто. И вы ж в случае чего не выедете из страны.
Стрибну в гречку• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А що мені робити???
Думати в першу чергу про дітей
Котя_люлю• 15 мая 2024
Ответ дляВсеЧетко
Звісно. Насамперед, авторка буде солдатом на певній посаді, ключове - солдатом. Який повинен виконувати накази. Плюс само собою мати підготовку солдата, а це і полігон, і стрільби, і виконання будь яких наказів. Буде наказ їхати у зону БД - їде, і без не хочу, не буду
Стрибну в гречку• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Військові чоловіки спокійно перетинають кордон, якщо дають відпустку
Якщо дають. 15 днів ( з дорогою) 2 рази в рік якщо пощастить, то дуже далеко можна поїхати.
Organic• 15 мая 2024
Ответ дляВсеЧетко
так
Сама купляю квіти• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Вы такая взрослая и такая наивная. Шось из моих знакомых военных никто в Турциях и Египтах не чилит, там хоть бы домой отпустили нормально поехать.
Всім шампаньського• 15 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Зачем очередь? Вакансий достаточно
Сходіть і влаштуйтеся. Я не шучу, попробуйте. В нас всі своїх тягнут по знайомству. Жодного не прийшло з тцк. Хай автор ще відношення від частини отримає, куди її возьмуть.
Всім шампаньського• 15 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Конечно риск. Уволиться не сможет. Куда послали - туда и едет
В нас дівчата по черзі в Крам їздять.
Сама купляю квіти• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
А я й думаю про них. Я зараз не працюю, якщо чоловіка мобілізують - як я дітей буду годувати???
За зарплату мужа