Неправдиша• Изменено 16 мая 2024

Як Ви відноситеся до своєї зарплатні?

Я отримую в місяць в середньому 29000
Багато хто відкладає ,економить,купує лише крупи,олію,масло,інші тратять до останнього. Я ніби стараюся не витрачати все,але можу купити суші на вихідні ,піти в кав´ярню на десерт у,а потім думаю,а може потрібно було відкласти ці кошти і мучить сумління. З 29000 лишається в кінці місяця тисяч 10000
автор Неправдиша • 16 мая 2024
Ответ дляЖенщинас
Тоді насолоджуйтесь життям і приходьте в себе. Всіх грошей не заробити)
Дякую

Анонимба• 16 мая 2024
Ответ дляЖенщинас
Я зараз починаю працювати на двох різних проектах. За один в мене ставка 60 000 грн. В ньому вже 3 роки. За другий 1800 євро. І ще пасивний дохід 12 000 грн. Працюю 10-12 годин годин день. Купую собі все, що мені хочеться. На все вистачає)
А Вы не посоветуете на кого учиться нужно и кем работать, чтобы так зарабатывать? Мне 17 лет, ищу себя, ума не приложу, куда податься
Мрію про космос• 16 мая 2024
Ответ дляАнонимба
Идите в пилоты. Зарплата в разы выше.

И ник мне в тему😁
Женщинас• 16 мая 2024
Ответ дляАнонимба
Те до чого, лежить душа, чесно кажучи) іноземні мови, програмування, продажі на експорт, маркетинг.
Женщинас• 16 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Идите в пилоты. Зарплата в разы выше.

И ник мне в тему😁
Ви пілот?
Анонимба• 16 мая 2024
Ответ дляЖенщинас
А кем Вы работаете?)
Мрію про космос• 16 мая 2024
Ответ дляЖенщинас
Ви пілот?
Я -ні, але рідна людина так. Я банально працюю в IT.

Замулена ріка• 16 мая 2024
При доході 150 тис ми відклали 80 тис на ремонт на інші жили не тужили. А з червня дохід буде 40 т і ремонт не закінчений. От де біда ((
Як прийняти нові реаліі? 😢
Примарочка• 16 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Питання в тому чи тратите ви все,що заробляєте
забули це написати?)
ЛеньГуглить_правда• 16 мая 2024
Встановіть собі суму, яку хочете відкладати. Або яку вам комфортно витрачати на дозвілля - розваги, каву, кіно, суші - і насолоджуйтесь життям в межах цієї суми.
Отчебучкина• 16 мая 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Як прийняти нові реаліі? 😢
бидоси.как вас жалко(
Файна дівка• 16 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Та мені здається,що мало дуже. Не уявляю як люди збирають на квартири
первые два года с мужем у нас выходило по 50 долл в месяц откладывать,да) потом два декретных года по нулям и только потом пошло в плюс, так что у вас все отлично