Бяки-козяки• 16 мая 2024

Хто вигорав у своїй професії, то на який період ви брали паузу і чи допомогло?

автор Бяки-козяки • 16 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ким ви працюєте?
У мене схожий стан, але сама з дитиною, мушу працювати. Відчуваю що віддаю своє життя роботодавцю. Рабство
Педіатр.
Ну в мене є опція не працювати якийсь період. Бо матеріально чоловік забезпечує сімʼю. Тому думаю над тим, щоб півроку відпочити від всього. Але хвилююсь, що мені цей час відпочинку не допоможе.

Вам телефонограмма• 16 мая 2024
Ответ дляБяки-козяки
Педіатр.
Це гарна професія, завжди зможете повернутись. Лвкарі зараз потрібні. Тому чуму б не скористатись.
А я юрист. Після декрету рік вкурювала в професію заново бо змінюється все.
Наполеон Бонапарт• 17 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Какая профессия?
Первая портной верхней мужской одежды класса люкс, вторая искусствовед. Вторая без идеального на уровне родного иностранного языка недоступна