Вільний митець• 16 мая 2024
Ви б віддали дочку чоловікові ?
Закінчується навчальний рік і моя домовленість з чоловіком ось ось стане реальністю . А я боюсь, плачу і не хочу .
Є старша дочка від попереднього шлюбу , їй 8 років . Її тато останні 5 років живе у Польші , просить дитину . І не просто на канікули , а й на навчання на постійній основі .
Як от взяти і віддати дитину , якщо їй і тут добре ? Дівчину , мамину .
А вона хоче туди
Результат:
вже голосів:
194 (45.22%)
Віддати в Польшу
173 (40.33%)
Залишити дитину зі мною
62 (14.45%)
Інший варіант
Вільний митець
• 16 мая 2024
Він благає , каже що їй там безпечніше і краще буде .
А я егоїстична , думаю тільки про себе
Ангелок з ріжками• 16 мая 2024
З Польщі повертають чоловіків. Самі їдте за кордон та влаштовуйте.
ЭмчЭндЭм• 16 мая 2024
Не отдала б, конечно. Автор вы совсем тю-тю? Собственными детьми разбрасываться...
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Минулий рік вона їздила на канікули , їй дуже сподобалось .
А тут щоразу як якісь невдачі або в школі сварки - одразу кричить що хочу в Польщі вчитись . Але вона дитина ж
Медсестричка• 16 мая 2024
Я бы на каникулы отправила, а дальше по обстоятельствам. Если в вашем городе опасно, там бы и оставалась (при условии, что папа нормальный)
Ангелок з ріжками• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
в батька зараз же укрпас?
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
в батька зараз же укрпас?
Я не знаю . Скоріше за все має якісь ще документи
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляМедсестричка
Франківськ місто
ЭмчЭндЭм• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Вы хотите переложить всю ответственность на 8-летку? Мало ли что она говорит. Кто в вашей семье главный - вы или ребенок? 8 лет - это не тот возраст, когда решают, где и с кем жить.
П.С. никогда не ведетись на детские манипуляции.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
це добре що не знаєте, вивізіть самі тоді. Менше знаєш, більше робиш.
Неробименінерви• 16 мая 2024
Було б їй років 14, і тато мега-відповідальний якому можна довірити дитину, та добре влаштований, то віддала б, якщо хоче, заради її майбутнього. А 8 років - ще мала без мами у будь якому випадку.
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я сама і відвожу і забираю потім .
Просто у мене є таке відчуття , що я потім її не зможу забрати
Ангелок з ріжками• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Я сама і відвожу і забираю потім .
ви не зрозуміли, з нею вам треба їхать там і залишатися
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я не маю такої змоги , у мене є ще 2 молодших дітей
Ангелок з ріжками• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
збирайте їх теж в дорогу.
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
збирайте їх теж в дорогу.
Ні , це навіть не обговорюється . У мене тут мама хвора , чоловік , сад , я не можу це лишити
Капризуля• 16 мая 2024
Напевно, чоловік там працює. З ким буде дитина, коли чоловік на роботі?
Шиворот Навыворот• 16 мая 2024
Віддати,якщо чоловік адекватний і буде про неї піклуватися. Тим більш дівчинка не проти. Але, чи не сприйме вона, що ви її зрадили, позбавились. Щоб не було образи на все життя. Є знайома дівчина,їй 35, вже своя сім´я, дітей мають, але образа на мау не проходить. Мама поїхала в Італію на заробітки, вони з братом залишились з татом. Тато гарний чоловік, хозяйновитий, вони не мали потреби в грошах, мама висилали,також гарний одяг, смакодики. А от простити вона її не може. Хоя вона до неї приїздила в Італію, потім брат виїхав на заробітки, як війна розпочалась то ця дівчина поїхала до мами з сімєю,але майже не спілкуються. Я жо чого,дивлячись як цю ситуацію сприйме дитина, як ви їй поясните, чому вона має їхати. Адже в Польщі безпечніше, та і гарно вивчить мову, зможе вступити після школи безболісно у внз.
Шиворот Навыворот• 16 мая 2024
Ответ дляФенте Фря
Дитина має бути там де мама
На завжди! Дитина має бути в небезпеці.
Шиворот Навыворот• 16 мая 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хто ж їх поверне?
Вільний митець
• 16 мая 2024
Ответ дляКапризуля
Він забрав бабусю і дідуся , я з ними часто спілкуюсь , вони нормальні і зможу гарно доглядати влітку за дитиною
Попельшка• 16 мая 2024
Ще дуже мала. Я б почекала з переїздом до її років 12. А на літо хай би їхала.
АнтиТроль• 16 мая 2024
Отдавайте на лето и ставьте ей условие, чтобы начинала учить польский, за год посмотрите.
Капризуля• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Ну тоді на канікули б поки віддала, а там буде видно. Не дуже розумію, нащо на постійній основі вчитись в Польщі, якщо ви у Франківську і дитина і тут ходить до школи... Навіть якщо вона сама хоче. Вона ще не розуміє, як то буде. Вона польську знає?
Фенте Фря• 16 мая 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
На завжди! Дитина має бути в небезпеці.
Може в безпеці?
Апрель Ивановна• 16 мая 2024
Ответ дляВільний митець
В польщі ще гірше буде. Малі пшеки не дуже то привітні. Дитина не розуміє просто
Шиворот Навыворот• 16 мая 2024
Ответ дляФенте Фря
Може в безпеці?
Так, правильно, дякую, що виправили.