Я не Тролль• 16 мая 2024
Сьогодні в Україні День вишиванки!
Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
Тишком_нишком• 16 мая 2024
Ответ дляLizavel
А Бродский украинец?
Пожалуйста, не пишите больше, такая ерунда выходит. Рокфеллер, Бродский,да кто вы такая моих предков обсуждать? Бродский родился в 40 году и он не мог быть моим пра никак и он не киевлянин....
Два диплома у многих очень, это не показатель давно.
Я про того Бродского, который родился в 1823 в Киеве. Билл Гейтс?
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вас примушують?
На роботі роблять зауваження, якщо приходиш без вишиванки.
Типу ти не патріотка, якщо один день не одягнеш вишиванку. Ріллі? 🙀
Сижу_и_плачу• 16 мая 2024
Нет у меня вышиванки. И у детей нет. Красиво, но ради 1 раза в году покупать не хочу. Буду любить Украину без национальных костюмов.
Пухнасті штани• 16 мая 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Треба любити свою країні, щоб було бажання одягти в День свята вишиванку і гордитися тим, що ти українець.
Я дуже люблю бачити людей в вишиванках, бо це красиво🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Це направду дуже красиво і святково!
Мяо мой мяо• 16 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зі святом! Хочу собі нову у Сварга придбати. А поки такі ношу)
Гарні.
На старовинних сорочках зазвичай вирізи були дуже довгі до пупка, так як вишито на вашій сукні. Такі вирізи робили для годування дитини.
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Без вишиванки це не істинна любов
😹😹
Жена сантехника• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
А Билл Гейтс украинец?
Сижу_и_плачу• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Без вишиванки це не істинна любов
😹😹
Истинно хряк Кошевой любит, у него и мова, и вышиванка. Куда нам до него…
спальное место• 16 мая 2024
Вважаю вишиванку святковим одягом
Зараз ніякого свята не бачу
Завтра однокласника привезуть на прапорі ( на третій день вбили
Кожен день гинуть люди, а інші в вишиванках скачуть
Зараз ніякого свята не бачу
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Нет вышиванки ни у кого в семье и никогда не было. А зачем она, куда ее носить ?
В школу, на роботу
Встидаюся запитать• 16 мая 2024
Особливо мені подобається, як одягають вишиванку в Канаді чи сонячній Іспанії і кричать, які вони патріоти і люблять Україну. А тут на 3 році війни і без світла вишиванку якось не хочеться одягати(
КвартираЧья• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Маячня)))
Колдунья-вещунья• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Пусть вызовут родителей в школу )
Какой бред. Зачем на работе вышиванка.
Фокус-Покус• 16 мая 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ага, а я ее погладить не могу, вечером света не было, сейчас нет..
йдіть у пом´ятій, це буде ваш протест!
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Зараз вам і мені в тому числі тут напишуть, що ми підриваємо патріотичний дух.
Поддакиваю иногДА• 16 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Яке гарне плаття !
КвартираЧья• 16 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Пусть вызовут родителей в школу )
Какой бред. Зачем на работе вышиванка.
Просто брехя
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Пусть вызовут родителей в школу )
Какой бред. Зачем на работе вышиванка.
В нашому місті всі одягають вишиванку в цей день, ще й начальство наголошує, щоб на роботу приходили у вишиванках.
Жена сантехника• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Стив Джоббс?
Інформація
Народження: 24 лютого 1955 р., Сан-Франциско, Каліфорнія, США
Посудомойка• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Чого це? Їду на роботу на Теслі і спілкуюсь.
🤣фантазер ти мене називала...
Встидаюся запитать• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Так отож з сонячної Іспанії чи Канади й напишуть
Да будет так• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
А українську вивчити не вдалося.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляЗайченя
святой для нас день!
Для когось Новий рік святий день, а я не вважаю це святом