Я не Тролль• 16 мая 2024
Сьогодні в Україні День вишиванки!
Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
Тишком_нишком• 16 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
Інформація
Народження: 24 лютого 1955 р., Сан-Франциско, Каліфорнія, США
Стиви Вандер?
Жена сантехника• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Стиви Вандер?
Можете написать,в каком вузе вы учились, чтоб не поступать туда никогда и не повторять ваших ошибок
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляAtomicX
Не люблю непрактичную дорогую одежду, поэтому у меня нет вышиванки.
Я наче не запитувала, в кого немає вишиванки і чому
Безлім на все• 16 мая 2024
Мне нравятся красивые, есть одна, купила бы больше, но они стоят как-то не гуманно. Ношу просто как красивую блузу.
У детей тоже красивые, я беру лен в основном.
На пацане одном такую классную видела, темно зеленую с черной вышивкой. Сыну надо обновить, буду такую искать
Гидроусилитель руля• 16 мая 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Можна сьогодні з дипломами вийти в руках і періодично через годину говорити іншою мовою. Буде круто.
А у вільний час вивчити українську мову
Укр_жіночка• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Мені опісля пансіону теж все другім кажеться 😅
Файна цьоця• 16 мая 2024
ще не купила.після війни. зараз витрачати від 2 тис грн не на часі.,щоб одягнути її раз на рік
Укр_жіночка• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Файна цьоця• 16 мая 2024
ви знаєте,сьогодні зранку була тривога в Києві.купа людей в метро як у сховищі. На людях цього року ДУЖЕ мало вишиванок .От я стояла на платформі,потім далі перейшла- 1 вишиванка на 40-50 осіб.У вагоні всього 2 жінки було у вишиванках. . Люди втомилися,розчарувалися,мають інші проблеми. Які вишиванки???я учора отримала зп 7 тис грн. Думаю,що треба міняти роботу. Мені хочеться тої вишиванки? Ні. Чи я її буду купувати? Сьогодні начальство прийшло на роботу у вишиванках -більш ніхто. Питання до нас - а чому не одягнули? я відповіла- бо я її не маю за що купити з такою зп. Заткнулися й пішли.
Р.с. в 2022 і 2023 р було набагато більше людей у вишиванках
СамавиховуюКота• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Угу, і тому сидите тут з самого ранку. З мовами і освітами
Утюг .. вышиванки мимо сегодня
Злюка-закусюка• 16 мая 2024
Праздник лицемерия
Патриоты в ЕС в вышиванках-самые патриотичные)))
Гидроусилитель руля• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
У психвідділенні урок народознавства?
Злюка-закусюка• 16 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Окуляры уже послетали у многих просто
Файна цьоця• 16 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Окуляры уже послетали у многих просто
я її і раніше не мала. навіщо вона? щоб одягти раз на рік??? Для мене це сценічний одяг.не знаю.
Багиня• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Вишиванки нема, і оце примусово показове вдягання напрягає. Патріоти на фронті в окопах,а не в вишиванках.
А їх жінкам і дітям одягнути не можна?
Молода і нерозважлива• 16 мая 2024
Без світла і без змоги нормально вранці зібратись - це таке собі свято. Хай ідуть в дупу, все перепаскудили.
Ніколи не збрешу• 16 мая 2024
Вишиванку так і не купила через отцей всебічно навʼязаний примус.
Є вишита сукня, але сьогодні геть немає святкового настрою.
Ніколи не збрешу• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Ви полізли у кордони інших людей своїми закликами. Тож це викликало агресивний захист. Вигрібайте
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Тут в людей на все агресивний захист))
Мені що вигрібати? Це їх життя
Злюка-закусюка• 16 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Как часть пропаганды.
Я люблю вышивку, очень. У меня много платьев, рубашек вышитых. Но именно вышиванку я не покупала никогда и не куплю.
Багиня• 16 мая 2024
Трохи сфоткала😅(бо працюю)
У моєму свідоцтві написано мати і батько ’українці’,у їх свідоцтвах написано так само,у свідоцтві їх батьків написано ’українці’,і т.п.
В сім´ї були вишиванки,і у наших дітей будуть!
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляБагиня
Трохи сфоткала😅(бо працюю)
Дуже ніжне вишиття, гарно.
Жена сантехника• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Стиви Вандер?
Ой, а чего ваши сообщения удалили про дипломы. Что такое?
Зараз на дієті• 16 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Я про того Бродского, который родился в 1823 в Киеве. Билл Гейтс?
А он украинец?
Шкала Радощів• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Хто вас примушує?