Я не Тролль• 16 мая 2024
Сьогодні в Україні День вишиванки!
Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
MacOS-ница• 16 мая 2024
Капец. И тут ругаются
В прошлом году помню, было намного больше фото в вышиванках. В этом, что-то, совсем немного.
У меня две блузки-упрощённые варианты вышиванки, ношу на повседневку. Нарядного варианта нет. Хочется такую, чтоб вышивка была в тон самой вышиванки, но пока не нашла ничего, что устроило бы по соответствию цены и дизайна.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
нет желания отвечить на хамские выпады.
Вы свой слоя населения четко обозначили.
Бувайте здорова, Проня! Водкі нєту.
’ Слої насєлєнія’ це ж треба таке вигадати
Пані в шовках ’лягли і просять’, тьху.
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
нет желания отвечить на хамские выпады.
Блин, к нам ’белая кость-голубая кровь’ пожаловала
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Дуже гарні вишиванки в темі є, а я так і не дошила, купила заготовку і потроху колупаю, років через 5, мабуть, буде готово)
Обалденно красивая!!!
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляNastia Platonova
Так подобається мені сьогоднішній день. Любо дивитись на різноманіття вишиванок 🥰. Ось моя.
Класс! Вы очень симпатичная и вышиванка у вас зачётная
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
кстати ни разу не встречала в рашке день кокошника или первого сентября детей заставляют его одевать,только у нас навязывают кругом эти вышиванки,терпеть не могу навязанного и всегда делаю назло,хотя по поводу кокошников нужно маньку спросить пусть проведет лекцию есть там день кокошника или нет
А где вам навязывают вышиванки? До войны в школе у сына ни разу такого не было, ходил в обычной белой рубашке в торжественные дни. И не заикался никто про вышиванки.
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
неправда))я знаю де купити красиву за 3 тис.за 2500.машинна.але мені і 2500 шкода
А дайте ссылочку, плиз. За 5-9 тыс покупать не готова. А за 2500 вполне, если понравится.
Щира українка• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Не потрібно виходити, вдома ж ніхто не забороняє тримати і дітям розповідати звідки їх коріння. Але це вже від сім´ї залежить. Колись наші бабусі закопували в землю вишиті сорочки, щоб зберегти для нащадків і щоб москаль не забрав
Угу)
Щира українка• 16 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
За 9тыс??((
Купила дочке 44р за 700 грн
Лен
Нормально, пойдет)
Купила дочке 44р за 700 грн
Лен
Нормально, пойдет)
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляЩира українка
За 9тыс??((
Купила дочке 44р за 700 грн
Лен
Нормально, пойдет)
Купила дочке 44р за 700 грн
Лен
Нормально, пойдет)
Гарна. Вам подобається така, а комусь за 9000.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
не было и нет . никто из семьи не носит.
В нашій сім´ї 20 вишитих сорочок. Ще від прабабці збереглися деякі, інші куплені стародавні. Ну і сучасних декілька
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляЩира українка
За 9тыс??((
Купила дочке 44р за 700 грн
Лен
Нормально, пойдет)
Купила дочке 44р за 700 грн
Лен
Нормально, пойдет)
Отличная! Мои тоже в пределах тысячи, но готова купить ещё одну до 2500.
Scarlet-flower• 16 мая 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Так это не вы вышили себе, а мастер. Пишите как есть, вы только заказали
Я вишила, а вона пошила сорочку. Читайте уважно.
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляScarlet-flower
Вишила собі сорочку на конопляному полотні. Вчора забрала у майстрині з пошиву. Сьогодні у класі донечки вестиму урок на тему вишивки та вишитих сорочок.
У вас невероятная сорочка!!! Вот бы найти такого плана в продаже(
Scarlet-flower• 17 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
Вишийте самі, це так просто.
Знайдіть вчителя, зробіть першу. А там піде само собою.
Я от замовила тканину на дві дитячі. Буду починати
Зверніться до Поліни
MacOS-ница• 17 мая 2024
Ответ дляScarlet-flower
Вишийте самі, це так просто.
Зверніться до Поліни
Спасибо большое!!!
ЛюбимаЯНЬ• 17 мая 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Не хочу быть стадом
Японці та інші національності,які з гордістю демонструють національний одяг вони також стадо?
ЛюбимаЯНЬ• 17 мая 2024
Ответ дляSanechko
Могили наших захисників та сльози рідніх, вбитих діток- ото генетичний код..а не квіточки, листочки на сорочках
Багато тих померлих Захисників одягали вишиті сорочки
Тишком_нишком• 17 мая 2024
Ответ дляСірничок
Були й такі, і багато, певно комуністи.
Нет, они просто не из села
Файна цьоця• 17 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
Be Art. В них навіть світшоти вишиті на більш холодну погоду. мають 2 сторінки з вишиванками і з сукнями.Сукні шикарні(повсякденні).маю 7 суконь їхніх зі штапелю і батисту
Nastia Platonova• 17 мая 2024
Ответ дляMacOS-ница
Дякую))