shopSALE• 16 мая 2024

Перевезення дітей 10чол по Києву

Доброго дня! Може в когось був досвід перевезення групи дітей на ДН і назад. Щоб недорогий був трансфер де можна замовити?
Дякую
imis• 16 мая 2024
Дайте об´яву на Кабанчику чи самі виберіть з гарними відгуками людину.
https://kabanchik.ua/
автор shopSALE • 16 мая 2024
Ответ дляimis
https://kabanchik.ua/
дякую гляну) ніколи не чуло про сайт
imis• 16 мая 2024
Ответ дляshopSALE
дякую гляну) ніколи не чуло про сайт
Ви можете як самі створити оголошення, вказати суму і там вже Вам будуть писати (дивіться їх відгуки), або самі вибираєте і пишете пропозицію.

Дуже зручно, багато разів користувалися, тож рекомендую.
Teverde• 16 мая 2024
Шукайте ліцензованих перевізників, це ж не обов´язково автобуси, може бути мікроавтобус. Або таксі мікроавтобус запитати. Хто буде нести відповідальність за дітей?
автор shopSALE • 16 мая 2024
Ответ дляTeverde
Я питала ціни бєшені на автобус 2500 грн
краще вже тоді 2 таксі взяти Звичайно що діти з дорослими їхатимуть