Доброго дня! Може в когось був досвід перевезення групи дітей на ДН і назад. Щоб недорогий був трансфер де можна замовити?
Дякую
Ответ дляTeverde
Шукайте ліцензованих перевізників, це ж не обов´язково автобуси, може бути мікроавтобус. Або таксі мікроавтобус запитати. Хто буде нести відповідальність за дітей?
Я питала ціни бєшені на автобус 2500 грн
краще вже тоді 2 таксі взяти Звичайно що діти з дорослими їхатимуть