Из Кукуева я• 16 мая 2024
Можно ли сделать трансвагинальное узи в 4-5 недель беременности?
Хочу узнать маточная беременность или нет, кто-нибудь делал на ранних сроках такое узи?
Из Кукуева я
• 16 мая 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ви будете самі собі робити?
Смешно) Многие пишут что трансвагинальное нельзя
Коханозадовільна• 16 мая 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Смішно запитувати таке)) Для цього є лікарі який вирішує такі запитання
Янгол в камуфляжі• 16 мая 2024
можно трансвагинальное без проблем, но какой смысл если абдоминально всё видно?
Пацелуйнитуда• 16 мая 2024
Як раз тільки при трансвагінальному і можно побачити плідне яйце.
Я робила. Так як боялась поза маткової вагітності. В перший раз на п´ятому тижні уже і серцебиття було. В дві інші вагітності серцебиття фіксували після сьомого тижня. На другому УЗД.
Янгол в камуфляжі• 16 мая 2024
только в 4 недели любым способом ничего видно не будет, надо хотя бы хгч 1000, а это около 5 недель
Пацелуйнитуда• 16 мая 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На п´ятому тижні?
Сиреневенькая• 16 мая 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не видно на таком сроке
Янгол в камуфляжі• 16 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
На п´ятому тижні?
я написала ниже, в день задержки никто ничего никак не увидит, ближе к 5 неделе - без проблем.
#Пойду_кгадалке• 16 мая 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Спасибо)
Я приходила на раннем сроке с таким же вопросом. Но врач сказал, что сначала смотрит обычно и потом решает, есть ли необходимость трансвагинально. А не вы выбираете)
В моём случае (и в принципе на хорошей аппаратуре) было всё и так видно. А вот если бы плодного яйца не увидел, то смотрел бы трансвагинально на предмет внематочной
#Пойду_кгадалке• 16 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ні, і при абдомінальному теж. Мені побачили на дуже ранньому терміні, 3 тижн. Ходила, так як вже мала позаматкову до цього
100pudov• 16 мая 2024
Звичайно можна, ходила на 5, не було чутно серцебиття ще. На 6 вже було. Абдомінально гірше видно на таких термінах.
Пацелуйнитуда• 16 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Три тижні?
Три акушерські тижні?
Вагітність прийнято рахувати акушерськіми тижнями. А ви як рахуєте?
Три акушерські тижні?
#Пойду_кгадалке• 16 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Три тижні?
Три акушерські тижні?
Я лікар, 3 тижні акушерські. Пішла робити узд через тиждень затримки, +-. Причини написала. І так, лікар узд теж ставив такий термін, але мені ще треба було направлення на стац.лікування, то теж казав, що такий термін буде виглядати дивно. Тому що як правило на таких ранніх строках не звертаються, ну але я не могла ризикувати
Ленне-Рейма• 16 мая 2024
На 7й неделе делала вагинальное все ок. Его ж аккуратно делают, не бойтесь
Иванка Бур• 16 мая 2024
Ответ дляЕленка14
В мене було видно на другий день затримки. Все залежить від апарату та лікаря.
И еще может быть ранняя овуляция и ембриончик уже видно
Астановитесь• 16 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Неделя задержки это 5 акушерских недель или 3 эмбриональных +-. Как вы можете этого не знать как врач?
Или у вас цикл две недели, что неделя задержки это 3 акушерские недели?
Астановитесь• 16 мая 2024
Ответ дляЕленка14
А потім такі лікарі в темах пишуть: я лікар! Я знаю!
1000%
И ладно бы только в темах, они ж еще работают!
Астановитесь• 16 мая 2024
Ответ дляЕленка14
А ще пам´ятаю, як одна писала: я інженер, і міряти треба від 1.
Потім навіть анонімний нік такий створили, так запав цей допис.
Треш😂😂
#Пойду_кгадалке• 16 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
Різниця між акушерським строком і реальним складає до 14 днів. Я назвала свій реальний термін вагітності, тому що ми обговорювали в темі саме це - на якому тижні розвитку бачить узд плідне яйце