Ананомчикус• 16 мая 2024
Що найбезглуздіше вас питали на співбесіді?
Шмоточницаца• 16 мая 2024
Ще згадала, коли прощалась, сказала їм ’арівідрочі’, а вони мені ’може, арівідерчі?’. Я відповіла ’ні, саме дрочі’
Ms. При теле• 16 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
-скільки вам років?
-30
-ні, на жаль. у нас молодий колектив, думаю, вам буде некомфортно
-30
Ага, молодий співробітник з 20 річним стажем їм потрібен😹😹
Шмоточницаца• 16 мая 2024
Ответ дляMs. При теле
Так, і щоб одночасно всі потреби компанії закривав собою.
Маю на увазі, володів іноземними мовами, програмував, робив дизайн макетів, рекламував в інсті і тд
Ms. При теле• 16 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Боже, мене напевно нікуди вже не візьмуть в мої 43. Хоч би на касу в атб. Але в нашій глухомані нема атб 🙀🙀
Фокус-Покус• 16 мая 2024
Ким я себе бачу через 5 років і чого саме я маю в них працювати, а не хтось інший
Фокус-Покус• 16 мая 2024
Ответ дляjulia-678c
Придумать по 5 способов применения для стакана и коробки
І це я теж робила
волосатое стекло• 16 мая 2024
Ответ дляIQ 80
А чого ви хочете працювати саме в нас?))) А :’ що б ви могли зробити для компанії, для її прибутку’?)
Ага,дебильнейший вопрос...Я ещё не решила буду ли я у вас работать,а уже спрашивают почему.
ЧупакабраЗеБест• 16 мая 2024
Ответ дляIQ 80
Так воно так і є приблизно))) по їх версії, я повинна після роботи заїхати помилуватися виставкою картин, а у вихідні сходити в театр, або з родиною і всі на великах виїхати гуляти по лісним тропам, бо ми спортивна родина))) і все це читаючі якогось дебільного коуча з америки, для саморозвитку. Вся суть цих книжок : перші сторінки, кому вони присвячуються, інші сторінки і до кінця заклик:’ вийди із зони комфорту’. Воно сидить під пальмою, п´є мартіні, і розказує як мені під тривоги вийти із зони комфорту? Да я туди ще не заходила в ту зону, що б з неї вийти.
Я таке і казала, коли мені радили ці книжки читати. Сиділа їх тролила по повній, бо знала, що туди йти перехотілось. Працювати з командою ідіотів: бистріше, краще, вище , швидше , немає бажання..
уважамба
Святатабожа• 16 мая 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Люди, які не знають іноземних мов, намагалися якось оцінити рівень мого володіння. Просили ’ просто щось розказати, а ми послухаємо’ та ’ напишіть лист зараз на А4, бо устна мова в мене погана, а прочитати я зможу. Гляну, як швидко ви пишите ’. Англійська С1, італійська b2
У мене питали які останні п’ять книжок я прочитала. Ейчар, яка взагалі не читає. Як потім з’ясувалось. Нащо їй та інформація, якщо вона навіть таких назв не чула?
Святатабожа• 16 мая 2024
Ответ дляДА да да
Бухгалтер з нарахування заробітної плати в банку
🤣🤣🤣 саме через те, що я знаю репертуар театрів свого міста, і читала Шопенгауера, бігла з банку як навіжена. П’ять жахливих років мого життя
Котомафия• 16 мая 2024
Остання ахренітельно-супермолода-продвинута-девсіоднадружнасім´я-щей розвивається, хоча вже 30 років на ринку, знає..ла такими питаннями а де чоловік працює?, а є у вас житло?, а своє чи в кредит?, а є у вас авто?, а своє чи в кредит?, а як ви відноситесь до лгбт?, а назвіть одну з цитат Макіавеллі?, добре, що онлайн було, я виключилась, а деріку, що проводив співбесіду, написала, що технічні проблеми.