к.Буланова• 16 мая 2024

У дитини кашель 2 тижні, лікарі нічого не чують

Дитині 5 років, спочатку кашель був тільки вночі і зранку. Потім і вдень почався, хрипло-сухий. Сходили до одного лікаря, сказала, що нічого не чує і дитина здорова. На наступний день температура 38, протрималася добу. Вирішила змінити лікаря, пішла до іншого. Знову прослухав, нічого не чує. Каже, що по всім симптомам парагрип в легкій формі. Виписав льодяники фіорда і краплі стоптусин. Каже, якщо за тиждень не стане легше -знову на прийом. Вже четвертий день прийому ліків - кашель тільки посилюється. Дитина жаліється, що боляче кашляти. Вночі кашлю немає. Дівчата, що робити, чим лікувати?
На паровозе• 16 мая 2024
Хорошо промывайте нос солевым раствором и обильное теплое питье.

So_so• 16 мая 2024
Я в таких случаях не даю никаких сиропов и леденцов, а наблюдаю. Аденоиды норма?
От коклюша привит ?
ротцвеники• 16 мая 2024
Глисты или психосоматика
На паровозе• 16 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Глисты или психосоматика
Глисты могут давать высокую температуру?
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Забула додати. НЕЖИТЮ немає взагалі, ніс вільно дихає увесь час. Аденоїдів також немає
Мао_Мяо• 16 мая 2024
кашлюк?
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляSo_so
От коклюша привит ?
Аденоїди видалені, щеплення усі по графіку + Превінар
So_so• 16 мая 2024
Стоптуссин очень специфический препарат, он усиливает кашель, чтобы отходила мокрота. И должен назначаться зважено, это не просто сиропчик при кашле
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляМао_Мяо
кашлюк?
Уже думала над цим....Але ж є щеплення

На паровозе• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Все равно промывайте нос. Возможно опускается в бронхи, по задней стенке.
У моей тоже насморка никогда нет, а кашель в таком возрасте был часто.
Продаю витрішки• 16 мая 2024
Это может быть алергический кашель
Менее Более• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Уже думала над цим....Але ж є щеплення
У подруги дочери после двух недель кашля, вчера поставили таки диагноз коклюш. Привита. Два года девочке.
Джем Шакіри• 16 мая 2024
У нас теж такий педіатр державний, я роблю інгаляції вентоліном 2 рази вдень, сьогодні вже пішов у садочок, майже не кашляє.
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляSo_so
А лікар сказав, що стоптусин зупиняє кашель
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляМенее Более
А коли можна на нього аналіз робити?
Менее Более• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
А коли можна на нього аналіз робити?
Этих тонкостей не подскажу, увы.
Мао_Мяо• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Уже думала над цим....Але ж є щеплення
тоді мабуть ні...або протікає в більш легкій формі.
я б від кашлю нічого б не давала. більше пити, ісла мос льодяники
Джем Шакіри• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Уже думала над цим....Але ж є щеплення
Мій син так хворів восени, ходили-ходили до лікаря, поки все не закінчилося лікарнею, антибіотиками.
So_so• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Да, но есть нюанс, как говорится. Из инструкции ’Гвайфенезин має секретолітичні (за рахунок безпосереднього підсилення секреції бронхіальних залоз).
Вот это оно, разжижает и гонит мокроту, а её надо откашливать.

Апрель Ивановна• 16 мая 2024
На коклюш проверьтесь
Апрель Ивановна• 16 мая 2024
Ответ дляМао_Мяо
Привитые болеют коклюшем на ура. В окружении болели ним как раз все, кто привит.
Стефанія• 16 мая 2024
Это может быть такой вирус, при котором долго кашляют. Не паникуйте раньше времени.
Стефанія• 16 мая 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
На коклюш проверьтесь
Коклюш сложно с чем-то перепутать, особенно опытному врачу.
Апрель Ивановна• 16 мая 2024
Ответ дляСтефанія
Я вас прошу! У нас в городе самый знаменитый педиатр, к которому очередь выстраивается на месяц вперед - не распознал коклюш. Потом пряталась бегала по больнице от сестры!
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляМенее Более
А робили аналіз на нього?
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляДжем Шакіри
А який кінцевий діагноз?
Менее Более• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
А робили аналіз на нього?
Этого я не знаю. Знаю, что сегодня сдают анализ какой-то. Но кашель, говорит, что очень характерный по нарастающей.
А я кумедна• 16 мая 2024
в дочки (щеплена) був кашлюк, причому симптоми не зовсім сходилися. через 2 тижні кашля зробили аналізи і по аналізах саме кашлюк. хоча, наприклад, був нежить. в школі (Київ) 2 класи як мінімум закривали на карантин. і лікарка наша каже, що в неї за квітень хворіло 8 дітей (вона сімейник). таке.
А я кумедна• 16 мая 2024
Ответ дляСтефанія
в тому-то і справа. що почали хворіти щеплені діти і симптоми дуже ’змазані’. до речі, усім відомий рецепт політати літаком, аби кашель припинити в багатьох цьогоріч теж не спрацював. мені важко оцінити це з точки зору медицини, але здається, що бо мутує якось хвороба, або дітей наших прищепили невідомо чим...
Смажена полуничка• 16 мая 2024
Син так місяць кашляв. Треба обовʼязково кров здати і рентген. У нас лікар прогледів бактеріальну інфекцію. Закінчилось бронхітом з гайморитом. Пили антибіотик, промивали ніс, інгаляції з вентоліном. Ускладнення після грипу. Я б цю лікарку прибила б просто, місяць мучила мені дитину.