к.Буланова• 16 мая 2024

У дитини кашель 2 тижні, лікарі нічого не чують

Дитині 5 років, спочатку кашель був тільки вночі і зранку. Потім і вдень почався, хрипло-сухий. Сходили до одного лікаря, сказала, що нічого не чує і дитина здорова. На наступний день температура 38, протрималася добу. Вирішила змінити лікаря, пішла до іншого. Знову прослухав, нічого не чує. Каже, що по всім симптомам парагрип в легкій формі. Виписав льодяники фіорда і краплі стоптусин. Каже, якщо за тиждень не стане легше -знову на прийом. Вже четвертий день прийому ліків - кашель тільки посилюється. Дитина жаліється, що боляче кашляти. Вночі кашлю немає. Дівчата, що робити, чим лікувати?
Джем Шакіри• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
А який кінцевий діагноз?
Гострий бронхіт.Бронхообструктивний синдром.Назофарингіт, катаральний отит.
А все почалося з носа, потім кашель, потім температура і кашель і вухо і ніс.

Ганцю в кєдах• 16 мая 2024
Может трахеит?
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Может трахеит?
Як його лікувати?
автор к.Буланова • 16 мая 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Бідна дитина....
ротцвеники• 16 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Глисты могут давать высокую температуру?
Они могут давать интоксикацию. А отравление может дать температуру
Джем Шакіри• 16 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
Бідна дитина....
Так, будо йому важко тоді, але вилікували, і от недавно знову трохи захворів, але не так як тоді.