Байрактарна• 16 мая 2024

Дитина не вміє розв’язувати приклади. Кінець 1 класу

Не може порахувати.
7+1
Але лише таким чином: У тебе було 7 цукерок, тато дав тобі ще 1, скільки стало?
Каже - вісім.
Що це?
Як навчити?
Щоб без задачі.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Перевірте на дискалькулію, в мене з дочкою була така проблема

СкумбріяП8• 16 мая 2024
Табличку додавання/віднімання зараз просто вчать на пам´ять.
So_so• 16 мая 2024
Соотносит количество предметов с графическим изображением цифры 7?
Проверяется так : берете, например, 5 бубликов и карточки с цифрами. И предлагаете показать на карточке сколько бубликов на столе
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Дурний підхід , дитина або розуміє ,або ні, заучувати на пам´ять не потрібно
Булькаю• 16 мая 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Обезьяну тоже можно научить товары на кассе пробивать.
СкумбріяП8• 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви методист?
СкумбріяП8• 16 мая 2024
Ответ дляБулькаю
І як вам це допомогло?

Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 мая 2024
чисто обывательское мнение- отнять гаджеты для избежания дальнейшего отупения
Булькаю• 16 мая 2024
Ответ дляСкумбріяП8
І як вам це допомогло?
А как помогает тупое заучивание без малейшего понятия, как это работает?
автор Байрактарна • 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
До кого звертатись для перевірки?
Що радили лікарі ?
Дуже переживаю.
Відірву та викину• 16 мая 2024
Ответ дляБайрактарна
До кого звертатись для перевірки?
Що радили лікарі ?
Дуже переживаю.
это компетенция логопеда-дефектолога (не просто логопеда), нейропсихолога, психиатра.
Пупс• 16 мая 2024
Навчіть рахувати по лінійці. Багато практики - і буде уявляти ту шкалу та рахувати так.
Рання пташка• 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Как мы раньше не страдали ни на какие какулии.
Забрать все гаджеты и мозги сразу встанут на место.
годовасик• 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Понапридумували, бо лінь пояснювати
Кто крайний?• 16 мая 2024
Ану, я щось не розумію, що дитина каже не правильно ? Було 7 цукерок тато дав ще одну, каже 8. То що тут не правильно?
Бутерброд и я• 16 мая 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Добре, що у наш час було по-нормальному
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляРання пташка
Звичайно страждали , тільки дітей просто вважали розумово відсталими в ніяк не допомагали адаптуватися. Те саме і з дислексією. Добре, що зараз є багато методик , щоб навчити дитину
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляБайрактарна
До кого звертатись для перевірки?
Що радили лікарі ?
Дуже переживаю.
В нас був невролог з реабілітаційного центру і дефектолог , дочка з ними займалася. Звичайно, вона не рахує і ніколи не буде рахувати так як нормотипова дитина , бо мозок працює інакше. Але , принаймні , в побутових питаннях дає собі раду
Квітка папороті• 16 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
Якщо сказати ’порахуй 7+1’, то не порахує, автор же написала.

miljva• 16 мая 2024
Дитина заучує приклади і потім коли бачить, в голові вже розв´язок. Всі варіанти до 10 точно. Є тренажери там дуже багато прикладів, які допомагають заучити. Розумінню це не заважає, да і дитина автора розуміє як раз