З якого віку дитини можна їй мити голову дорослим шампунем ?
Шальная коклетка• 16 мая 2024
З будь -якого, у якому дитина зможе не відкривати очі , щоб не щіпало.
Ответ дляШальная коклетка
Ну у діток чутлива шкіра ,щоб не нашкодити
Моїй7 років
Ответ дляПишу_граммотно!
Навіщо якщо є дитячий
То я ж і питаю з якого віку ,не до 18 ж мити дитячим
Шальная коклетка• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Моїй7 років
Склад дитячих засобів часто буває більш ядерний , ніж у дорослих. Тому не переймайтеся. Якщо індивідуальної реакції на засіб нема, а вона може бути і у дорослих, то і проблеми нема
Пишу_граммотно!• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
До гормональний змін
Закуйовджена життям• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Моїй7 років
А чим ви там собі миєте, що нашкодить дитині? Купуйте нейтральні, м´які шампуні.
Носки на подтяжках• 16 мая 2024
Я почала з 6 років. Але у мене якісний шампунь.
В принципі, років до 10 можна було б мити джованні з айгербу, але був період безгрошівʼя і тепер вже по інерції продовжую їй мити своїм.
Шальная коклетка• 16 мая 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Навіщо якщо є дитячий
Бо нічим дитячий від дорослого не відрізняється, окрім аромату та ’формули без сліз’
Ответ дляЗакуйовджена життям
Як мінімум по типу шкіри голови
Який може не підходити дитині
Це ж очевидно
Який може не підходити дитині
Це ж очевидно
Пишу_граммотно!• 16 мая 2024
Ответ дляШальная коклетка
відрізняється. Пробувала мити дитячим мустелою вимити волосся не змогла, а ось і дитини волосся після нього мягке і добре промите і блискуче.
Закуйовджена життям• 16 мая 2024
Що вже я не так пишу, що у вас рожа фіолетова з´яавилась? От чим ви миєте таким, що буде шкідливо дитині? Зараз багато гарних шампунів без сульфатів, раз вони вас смущають. Але в дитячих шампунях їх море.
Весела моль• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Моїй7 років
Дитячі шампуні - маркетинговий хід. Вони нічим не відрізняються від дорослих.
Закуйовджена життям• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Як мінімум по типу шкіри голови
Який може не підходити дитині
Це ж очевидно
Який може не підходити дитині
Це ж очевидно
Ви не повірите, але і в 16 у вашої дитини може бути не такий тип шкіри голови , як увас. І вашим вона мити не зможе. Тобто в неї все життя буде свій індивідуальний шампунь. То чого їй зараз його не підібрати. Є для чутливої шкіри.
Ло Шарик• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Моїй7 років
Есть взрослые шампуни для чувствительной кожи головы. У меня как раз такая. Моемся одним шампунем с ребенком
Слобожаночка• 16 мая 2024
До тих пір, до яких миття дитячим буде нормальним, бо, наприклад, моїм важко розчесати вже після дитячого
Ответ дляЛо Шарик
Зрозуміла
Мир Мир Мир!• 16 мая 2024
Ответ дляШальная коклетка
Отличается
Шальная коклетка• 16 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Отличается
Я займаюся сертифікацією мийних засобів, але ви можете вірити,що дитяче зроблено із зоряного пилу та квіткової роси
Мир Мир Мир!• 16 мая 2024
Ответ дляШальная коклетка
У меня нет мнения, что детский шампунь сделан из звездной пыли и цветочной росы. Но я один раз мыла голову детским шампунем Sanosan. И он вообще не промыл мне волосы. При том, что они у меня не жирные
Шальная коклетка• 16 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
И это говорит только о том,что пав , которые там были не подошли вам и не более. С обычными ’взрослыми’ шампунями тоже так бывает
Зайченя• 16 мая 2024
Я помагаю своїм дітям вимивати голови, їм скоро 8 і 10.
Мили тільки дитячими раз в тиждень, але волосся не було в них візуально брудне. 5 днів тому помила своїм шампунем і от сьогодні 5 день і воно в обох неймовірно жирне було,помила знову їхнім. Я в шоці
Мальчун-задирун• 16 мая 2024
Ответ дляНастя -b349
Як почнеться перехідний вік, шкура голови почне жирніти і дитячім шампунем вже не обійдетеся.
До цього користуйтеся дитячими, без лауритсульфату.
Мальчун-задирун• 16 мая 2024
Ответ дляШальная коклетка
Я купляю Бюбхен, скажете він такий саме, як і пантін з Єви ?
Забула що?• 16 мая 2024
С любого.если совсем маленький,выставляете руку козырьком над глазами и намыливаете,смываете от лба назад
Мир Мир Мир!• 16 мая 2024
Ответ дляШальная коклетка
ПАВ, содержащиеся в детских шампунях, слишком мягкие для волос взрослого человека