Даха-сваха• 16 мая 2024
Нудота і запаморочення в дитини
Після тривалого орз в дитини вже 5 днів кожен вечір паморочиться в голові, нудить і немає сил. Здали аналізи на гормони щитовидки, с реактивний, загальний ,ферітин- все в нормі. Тромбоцити трохи завищені. Узд сосудів голови і шиї- все добре. Педіатр порадила більше гуляти і вітамін Д. Типу це магнітні бурі. (6 днів і тільки ввечері?!) Невропатолг зробити узд і більше гуляти. Я нервую вже кожен вечір і не знаю до якого лікаря ще звернутись і які аналізи здати. Дуже переживаю, донці 12 років, місячні стабільні. Порадьте щось?
Распутница• 16 мая 2024
А що порадити, якщо лікар оглядає дитину?! Ви довіритеся форуму?
Відповідь проста - дитина не відновилася ще.
Коко Шанель• 16 мая 2024
Спробуйте додати в раціон якісних тваринних жирів
Дуже класно відновлює організм
Сама собі лікар• 16 мая 2024
Узд судин-міняєм лікаря одразу.
Треба здати ряд аналізів, не тільки загальний. Піти до невролога, можливо мрт призначить.
Нічого вдягти• 16 мая 2024
Скоріше банальне знесилення організму на фоні орві. Ще може гормональний фон змінюється- це підлітки.
Сама собі лікар• 16 мая 2024
Ответ дляНічого вдягти
Теж думаю, щось типу астенісного синдрому, якщо хвороба дійсно була серйозна
Даха-сваха
• 16 мая 2024
Аналізи по гормонам щитоподіної, вітамінна панель, загалтний, глюкоза, феритин, с реакиивний- все це здали
я Кукарача• 16 мая 2024
Автор, перевірте тиск дитині. Моїй 15 років , теж після тривалого ОРЗ , почала боліти голова. Сьогодні поїхали до лікаря, тиск 145, прописали ліки від тиску , далі буду копати що може впливати
Даха-сваха
• 16 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Низький і скаче ці дні. Може хіба магнітні бурі так на підлітків впливати?
Natal_ka91• 17 мая 2024
То певно, вірус такий. Сама вже 4й день після болю в горлі зі страшенною слабкістю і сонливістю(( дитину тошнило часто(