пьЯНА• 17 мая 2024

Кроссівки NEW BALANCE вартують своїх грошей?

Добрий день.
Хочу придбати 530 модель, літню, там де тоненька сіточка.
Нога проблемна, широка з високим під"йомом, вибрати взуття важко.
Нове взуття не купляла більше 3 років, але зараз вже все зносилось.
Для мене це дорогувато, але на першому місці все ж таки комфорт.
Пік Антна• 17 мая 2024
это просто кроссовки - если вам дорого, возьмите что то дешевле

Відморожена• 17 мая 2024
Для мене це кращі кросівки. Але сітку доводиться ремонтувати) проте, я в них дуже багато шастаю) і довгі прогулянки, і вилазки на природу...
Мальчун-задирун• 17 мая 2024
Що ви маєте на увазі? Вони коштують як плюс мінус решта спорт кросів мас маркету.
Так, легкі, в них не жарко. Буду носити другий сезон, лишились в гарному стані.
Донька маленька, іх за сезон вже нормально побила, тож все залежить від того як носите.
Солоденька цукОрка• 17 мая 2024
Кращих для мене немає як NB😊
Вбигудях• 17 мая 2024
Ответ дляВідморожена
А как ремонтировать
Щас ухожу• 17 мая 2024
Вся моя родина користується цією ТМ, нарікань не має, але я завди купую коли йдуть роспродажі. У них є можливіть при замовлені вибрати ширину.
Відморожена• 17 мая 2024
Ответ дляВбигудях
А как ремонтировать
Заміна сітки в майстра. Повністю ту частину, де роздерла міняє
автор пьЯНА • 17 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ну як плюс мінус, скетчерси та пуму можна за 3 тис купити, НБ 5 тис, різниця як би велика досить
Все буде• 17 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ага, якщо на авто - не всі такі....

Пиши-пропало• 17 мая 2024
Так это недорогие кроссы, дешевле разве что ноунейм
Советчица Года• 17 мая 2024
Ответ дляпьЯНА
За 5 я бы не брала. Я купила три пары, все не подошли по размеру, с Америки, подруга носит. Её любимые.
Все буде• 17 мая 2024
Ответ дляВбигудях
А как ремонтировать
Викидати.
Xвостокрутелка• 17 мая 2024
Да, они классные. Есть у них размеры специально для широкой ножки и для многих это спасение. Возьмите хорошую обувь, это важно. Сэкономите лучше на кофточках да джинсах.
Пік Антна• 17 мая 2024
Ответ дляпьЯНА
о боги - не стоит оно того - купите за 1500 что то и будете счастливы
Ну шо не так?• 17 мая 2024
Я примеряла несколько моделей, мне они были неудобными.
Найк для меня лучшие.
Телячі ніжноСті• 17 мая 2024
Из всех, что у меня были за многие годы, самые удобные и живучие только НБ! Для сестры и мамы аналогично
Не будь КакСвета• 17 мая 2024
обычный масс маркет
Кидстаффовка• 17 мая 2024
Купіть собі Saucony- нью беланси і поруч не стояли по зручності
Все буде• 17 мая 2024
Merell

Xвостокрутелка• 17 мая 2024
Ответ дляпьЯНА
Ну за 5 тыс. то слишком.
Ищите скидки на ин.сайтах.
Хорошие кроссовки можно купить со скидками за 60-80 дол.
автор пьЯНА • 17 мая 2024
Ответ дляПік Антна
В мене проблемна нога, ноунейм за 1500 я б залюбки носила, та не влажу по ширині або у під’йомі давить.
САМ_ТАКОЙ• 17 мая 2024
Мне Найки нравится, проблемы с косточками и плоскостопие , в найках бегаю
Відкушу все що стирчить• 17 мая 2024
Кросівки чудові, але купуйте оригінал, а не паль з продавалки
рукиЖимолости• 17 мая 2024
Ответ дляПік Антна
В мене пума, рібок, скетчерс, найк, віддам, роками носяться. Перу в пралці. Всі вони однакові - беріть ті, які вам найбіше подобаються.
Є за 120 фунтів рібок і за 20 ( купила в дитячому розділі на розпродажі) - одинаковісінько відносились.
Лапка• 17 мая 2024
Я колись у далекому 2018 році за компанію з подругою замовила собі дві пари з офіц.сайту. брала ті, що були найдешевші: одні демі в комбінації з натур.замшею, інші - сіточка з підтримуючою анатомічно устілкою. Стопу маю довгу, худу, майже без підйома. Зручніше цих двох пар в мене не було в житті, носилися шикарно років 5. Наразі вони ще живі, хоча й вигляд вже не той, але на прогулянки з дітьми тягаю, бо нога як в капцях
Мальчун-задирун• 17 мая 2024
Ответ дляпьЯНА
Ну то купуйте скечкрси і пуму, якщо вас влаштовують більше по бюджету.
ПлюшкамиБалуюсь• 17 мая 2024
Ответ дляпьЯНА
Нью Беленс на распродажах часто бывают. Я купила лето и зиму по 2750.
И да, для широкой стопы они не подойдут. Смотрите скетчерс. Там широкая линейка.
Творческий типаж• 17 мая 2024
Я на них вообще не видела никаких скидок, на эту модель, ни в каком цвете или размере. И, аналог по комфорту, колодке, легкости тоже не нашла. Может кто то подскажет?
автор пьЯНА • 17 мая 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ну за 5 тыс. то слишком.
Ищите скидки на ин.сайтах.
Я не буду купляти з інсайту, бо мені треба міряти.
Іноді я міряю одну одну і туж модель в різному кольорі, то одна норм сидить, а друга давить, бо на мілімітр десь менша.
Пік Антна• 17 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
аналогично - адидас, НБ и пумы больше всего - носится все годами, кросы как кросы