Вот Она Я• 17 мая 2024
Підкажіть по доставці айхерб, будь ласка
Я понад 2 роки не замовляла нічого на айхерб, тому не зовім в курсі який там перевізник буде?
Треба адресу писати українську, чи відділення пошти? але якої?
В нас в ддомі є поштомат Нової Пошти, але без різниці де забрати
naxodki_youtube• 17 мая 2024
пишіть свою адресу, а потім на карті оберете то відділення, де Вам зручно
Вот Она Я
• 17 мая 2024
Ответ дляsymbol
Від 45$, в різних містах безкоштовно доступні різні пункти видачі - і Міст, і Нова пошта
питання не про ціну) а от які дані там треба буде вводити? адресу чи якесь конкретне відділення, але якої пошти?
міст - там є, але він платний при моїїй сумі замовлення
Вот Она Я
• 24 мая 2024
Ответ дляsymbol
Як вище написали - адресу свою, а пункт видачі обираєте на мапі
добрий день, а підкажіть будь ласка скільки зараз йде посилка? десь днів 10? чи в Київ іноді і швидше? Це я питаю, бо зараз не в Україні, і щоб замовивши не довелося потім за зберігання платити через те що посилка швидко прийшла?
Ответ дляВот Она Я
Буває швидше, на Міст зберігання 10 днів, на відділенні НП - 24 дні
Вот Она Я
• 25 мая 2024
Ответ дляsymbol
ого 10 дн і 24 дн - то безкоштовне зберігання? дякую