Червона калина• 17 мая 2024
як думаєте, це відео - хайп?
Чи дійсно можуть приліпити діагноз аутизм навіть начебто дуже відкритій комунікабельній людині?
Железобетон• 17 мая 2024
Видео не смотрела. У меня дочь с высокофункциональным аутизмом, диагноз поставили в 15 лет. В общении они практикуют маскинг, они аналитически выявляют успешные стратегии и копируют их.
Повітруля• 17 мая 2024
Диагноз аутизм ставит ВКК, это не только психиатр.
Видео людей с аутизмом есть, они разные бывают. У женщин это менее заметно- они лучше подстраиваются умеют
Червона калина
• 17 мая 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Аутисти є різні.
але якщо людина може нормально комунікувати з людьми, творча в тому сенсі що навпаки не по інструкціям а смілива аби по новому схильна розглядати ситуаціі і способи рішень ситуацій, то навіть якщо трохи є відлюдькуватість - то хіба аутизм?
Налитое яблочко• 17 мая 2024
Прилепить диагноз можно всем и любой.
Главное - правильно аргументировать.
Червона калина
• 17 мая 2024
Ответ дляПовітруля
а чи може людина бути екстравертом при такому діагнозі?
Червона калина
• 17 мая 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Прилепить диагноз можно всем и любой.
Главное - правильно аргументировать.
от і я про те
Повітруля• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Не може- перше що порушується це соціалізація, люди живуть у власному світі
Броніки для Моніки• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Получается все интроверты это просто аутисты
Повітруля• 17 мая 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Нет, истинного аутизма не так много.
Люди не умеют комуницировать с людьми, считывать эмоции, говорят то что думают, не понимая что это ранит собеседника.
Есть фильмы норвежский Мост - там девушка следователь высокофункциональный аутист.
ДинамоКит• 17 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Нет, истинного аутизма не так много.
Я завжди кажу правду. А краще, коли тобі в очі сюсюкають, а як тільки виходиш звідти відро помиїв виливають?
ГендиреХтор• 17 мая 2024
Ответ дляДинамоКит
Ви кажете щось типу «та у тебе на лобі написано що ти дибілка»?
Броніки для Моніки• 17 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Нет, истинного аутизма не так много.
Да но это персонаж из фильма. Кстати очень мне понравилась)
Повітруля• 17 мая 2024
Ответ дляДинамоКит
Це не те, Ви ж не скажете людині у вічі - в тебе онкологія - скоро помреш. Ви ж розумієте, що це ранить людину, будете старатися уникати, або згладжувати ці моменти.
Броніки для Моніки• 17 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Це наш український аутізм. Кума називається
ДинамоКит• 17 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Ну такі дакі діагнози ставить лікар. І думаю він має сказати одразу, щоб якнайшвидше почати лікування, а не бадіки вдома пити чи їсти одуванчікі умовно.
Броніки для Моніки• 17 мая 2024
Ответ дляДинамоКит
А вы говорите в глаза Оля у тебя красивое платье, тебе очень идёт. Елена У тебя красивые туфли . София у тебя классная фигура.
? Такие вещи говорите?
Анонимба• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
еще как, мой ребенок например мало того что экстраверт, так он еще и на голову лезет со своим общением.
Анонимба• 17 мая 2024
Ответ дляПовітруля
мой сын не живет в свое мире.
ДинамоКит• 17 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Я не говорю таких слів стороннім людям. Але якби подруга купила наприклад крем за 20 тисяч з зміїним ядом і чекала що помолодшає на 20 років, то десь приблизно так я б їй і сказала
ДинамоКит• 17 мая 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
? Такие вещи говорите?
Якщо вони мені подобаються ці речі, то кажу. Якщо ні, то не говорю
Броніки для Моніки• 17 мая 2024
Ответ дляАнонимба
У меня сын екстраверт и оптимист а дочь интроверт и пессимист. С экстравертами проще)
Анонимба• 17 мая 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
неужели оба ребенка у вас с аутизомом?
Анонім-ка• 17 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
Разные артисты есть, знаю девушку, которой почти в 30 диагностировали
Чарівне зіллячко• 17 мая 2024
Ответ дляЖелезобетон
Пам´ятаю вашу тему. Зрозуміла, що аутизму дитина не має. Відчепилися б краще від доньки.